WOW Teachers – це всеукраїнський соціально-освітній проект з безкоштовного навчання вчителів інформатики

Друк PDF

Технології стрімко рухаються вперед, буденними стають такі, здавалося, фантастичні речі, як віртуальна реальність, розумні речі, безпілотники, тощо.

 

Не маючи галузевих кордонів, ІТ не знає й географічних. Не дивно, що галузь ІТ сьогодні є одним із економічних локомотивів нашої держави, що продовжує рухатися вперед попри економічну турбулентність. Кількість ІТ спеціалістів, зайнятих в українських ІТ компаніях, продовжує стрімко зростати, а попит на них вже давно значно перевищує пропозицію. Саме тому ми вирішили сприяти розвитку ІТ освіти в України “з низів” та запускаємо масштабний соціально-освітній проект по підготовці майбутніх українських Цукербергів ще за шкільними партами силами якісно підготовлених 400 вчителів інформатики, вчителів нової генерації, яких ми називаємо “WOW Teachers”, що пройдуть спеціальні курси підвищення кваліфікації в рамках однойменного проекту (перший рівень проекту) та прочитають аналогічний курс своїм учням у власних школах (другий рівень проекту). Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Анкета учасника: АНКЕТА

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua