Марина Порошенко на тренінгу з питань інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти

Друк PDF

2У м. Ірпінь відбувся тренінг для тренерів «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти», який відкрила дружина Президента України пані Марина Порошенко.

 

 

 

 

Метою тренінгу була підготовка учасників до проведення тренінгів для вчителів і асистентів вчителів щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти, поглиблення компетентності учасників з питань інклюзивного навчання, ознайомлення учасників із законодавчою і нормативно-правовою базою у сфері інклюзивного навчання.

Тренінг було організовано за підтримки Благодійного фонду Порошенка, Міжнародного фонду «Відродження», Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та Міністерства освіти і науки України.

Команда модераторів тренінгу (Н.Софій, Ю.Найда, В.Маланчій, О.Семко, О.Малікова, Н.Дементієвська, О.Солнцева, І.Боднар, Л.Шевчук) працювала з учасниками за наступними напрямками: особливості організації інклюзивного освітнього середовища, команда психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах закладу освіти, роль асистента вчителя в класі з інклюзивним навчанням, створення системи ефективної протидії булінгу в інклюзивному освітньому середовищі, співпраця з місцевою громадою тощо.

Під час закриття тренінгу відбулася зустріч з представниками Міністерства освіти і науки України (П.Хобзей, Л.Самсонова, Ю.Дмитрієва-Заруденко), де активно висловлювались ідеї та пропозиції, планування подальших кроків учасників тренінгу, виголошувались заключні промови.

3
2
1
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua