Випускникам

Система "Вступ" для випускників закладів загальної середньої освіти

Друк PDF

Про основні питання вступної компанії можна дізнатися на порталі "Вступ" https://vstup.osvita.ua/.  Інформаційну систему «Конкурс» створено для оперативного інформування абітурієнтів про кількість поданих заяв на навчання за освітньо-професійними програмами з метою здійснення ними оптимального вибору для вступу. http://vstup.info/ . Ми віримо в вас! Успіхів!

PISA-2018

Друк PDF

2018 року Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Дослідження проводиться раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що беруть участь у PISA – 2018. Детальніше: http://pisa.testportal.gov.ua/

 

Все про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Друк PDF

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...

Тести ЗНО онлайн!

Друк PDF

Для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання можна скористатися онлайновими тестами : https://zno.osvita.ua/

УВАГА! 23 травня 2017 року розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання!

Друк PDF

З 23 травня 2017 року розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів та осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів у 2017 році. Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 16 червня.

Детальніше...

Реєстрацію випускників на ЗНО -2017 розпочато!

Друк PDF

Реєстрація випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі - зовнішнє оцінювання) 2017 року триватиме з 06 лютого до 17 березня.

Детальніше...

Профорієнтація учнів

Друк PDF
Вибір майбутньої професії - один з найважливіших етапів підготовки випускника до вступу до ВНЗ

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua