Міжнародний анімаційний з'їзд під керівництвом дитячої мультстудіі ШАФ

Друк PDF

4У Сербському містечку Враньє пройшов міжнародний анімаційний з'їзд під керівництвом дитячої мультстудіі ШАФ. У цьому заході брали участь вчителі та учні дитячих мультиплікаційних студій з 7 країн (Сербія, Болгарія, Україна, Ізраїль, Італія, Македонія, Грузія), учні мали змогу здобути досвід у інших іноземних вчителів, а вчителі могли практикувати своі методики з дітьми інших краін та менталітетів.

 

 

Серед учасників в цьому заході були також представники з Киівськоі школи 256. Керівник гуртка, вчитель та засновник дитячоі кіностудіі "Кімната 16" у школі 256 Анастасія Олександрівна Тітова провела майстер клас по створенню анімаціі "по-украінськи" для дітей Сербіі, Ізраілю, Грузіі, а учні студії сворювали мультики на майстер класі викладачів з Іїраїлю. Це був колосальний обмін досвідом для всіх, результатом якого є справжні мультики. Спілкування проходило англійською та російськими мовами, та найчастіше мовою жестів, бо не всі діти зналу одну з цих. Все це доводить, що для творчості вербальна мова має другорядне значення.

А ось і мультфільм: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=rfS2MNk4Nh4&app=desktop

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua