Учні НВК "Потенціал" у "Мамаєвій Слободі"

Друк PDF

2Напередодні свята Покрови і Дня українського козацтва учні 6-А класу НВК "Потенціал" відвідали скансен "Мамаєва слобода".

 

 

Під час екскурсії діти ознайомилися з культурою та побутом козацької доби, з цікавістю оглянули всі архітектурні споруди музею просто неба, насолодилися прекрасними краєвидами цього поселення. Відчути весь колорит, звитягу і міць козацтва вдалося завдяки перегляду захоплюючого кінного шоу. А ще сили й наснаги додав смачний козацький куліш та чай із цілющих трав за стародавніми козацьким рецептом. Незабутні враження і позитивні емоції від екскурсії переповнювали кожного. Ми ще раз впевнилися в давній козацькій істині, що козацькому роду нема переводу.

1
2
3
4
5

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua