Ми – українці!

Друк PDF

1У жовтні православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва. А з 2014 року – День захисника України. І все це символічно. Почнемо з історії…

 

          

 

 

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських вояків. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

           Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

          У нашій школі теж стало давньою традицією проводити  цикл виховних заходів до Дня козацтва, Дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції, знайомити дітей з ними, повсякчас виховувати повагу до захисників нашої Батьківщини, виховувати любов до рідної землі,.

               Презентації, виховні бесіди, конкурс малюнків на тему «Славні козаки»,   «Козацькі забави» тощо. Всього і не перелічити. Активні як педагоги, так і їх вихованці. Цікаво й радісно було спостерігати, як учні 4-их класів спільно з вчителем інформатики підбирали й обговорювали матеріал для презентацій, як учні 1-2 класів на гуртку «Олівець-малювець» готували на виставку малюнків роботи, як під час проведення «Козацьких забав» хлопці та дівчата демонстрували швидке перевтілення з школярів у козаків (хореографічна постановка та знання козацьких традицій), фізичну підготовку і витривалість, винахідливість, волю та жагу до перемоги і водночас дружню підтримку та допомогу, готовність прийти на допомогу. Всі отримали море задоволення і від безпосередньої участі і від перегляду.

         І це лише одна із яскравих сторінок  життя нашого освітнього закладу!

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua