Увага! Закінчився конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»

Друк PDF

Увага! Закінчився конкурс на  заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» в управлінні освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації інформує про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії « В », що проходив відповідно до наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 25 вересня 2018 року № 325к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії « В» в управлінні освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації».

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації - переможцем визначено: 

-Гребеник Ірину Сергіївну, яка сумарно набрала 12 балів

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua