Відбулася спортивно-військова гра «Патріот»

Друк PDF

dsc 0129Захід проводився на базі військової частини 3027 Національної гвардії України у м. Вишгород Київської області.

 

 

 

 

У військово-спортивній грі «Патріот» брали участь 130 учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Оболонського району м.Києва.

Військово-спортивну гру «Патріот» було започатковано за ініціативи Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з метою поширення пропаганди здорового способу життя, формування у молоді патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського обов’язку щодо захисту національних інтересів України. Підтримали ідею і надали допомогу у проведенні районний військовий комісаріат та військова частина 3027 Національної гвардії України. Гра «Патріот» проводиться вже тринадцять років поспіль.

До програми змагань заходу увійшли командні та особисті виступи учасників у різних дисциплінах: з розбору-збору автомату АК, у спорядженні магазину АКМ -74, забігу на 60 метрів, з пейнтболу, зі стрільби, з підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1, захисту від зброї масового ураження.

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua