Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Чарівниця-осінь в гості завітала

Друк PDF

      img 6432У закладі дошкільної освіти № 608 уже стало традицією оформлення виставки поробок з осіннього матеріалу. У цьому році діти зустрілися на виставці з кумедними гусеничками, яскравою Попелюшкою, яка приїхала в кареті з тикви, спритним павучком на павутинні, веселими лісовичками, різнобарвними букетами та листочками.

Детальніше...

Створення освітнього простору та організація роботи інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти

Друк PDF

4В Оболонському районі управлінням освіти було проведено семінар для директорів ДНЗ, ШДС району на тему «Створення освітнього простору та організація роботи інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти»

Детальніше...

Дитячі спортивні змагання "Ми - чемпіони"

Друк PDF

img-80d2cbb75cce663d3d5843f8fc15c4d6-vНа роледромі у торговельні - розважальному центрі "Караван" (вул. Лугова,12) відбулись дитячі спортивні змагання серед команд дошкільних навчальних закладів району "Ми - чемпіони". У першій частині заходу приймало участь 20 команд, серед яких був і ДНЗ № 527.

Детальніше...

Осінні свята в ЗДО №527

Друк PDF

20181026 101813У дошкільному навчальному закладі № 527, відбулися цікаві осінні свята . У теплій, добрій атмосфері діти та їхні батьки, разом з дружнім колективом дошкільного закладу, як завжди, побували у осінньому лісі, городі та відвідали Веселий Ярмарок. Де відчули атмосферу доброзичливості, послухали українських пісень та пограли в народні ігри. Адже, український народ славиться чудовими звичаями, цікавими святами.

Детальніше...

У дитячому садку №115 проведено фізкультурну розвагу «Осінні забави»

Друк PDF

07У дитячому садку №115, з дітьми усіх вікових груп, була проведена фізкультурна розвага «Осінні забави», метою якої було не лише виконання спортивних вправ та естафет, а і накопичення матеріалу для оформлення лепбуку за освітнім проектом «Курчат по осені рахують».

Детальніше...

Відбувся модеративний семінар «Адаптація дітей до умов ЗДО»

Друк PDF

4У ЗДО №115 відбувся модеративний семінар для вихователів «Адаптація дітей до умов ЗДО», підготовлений практичним психологом Герасименко Оленою Михайлівною.

Детальніше...

Що таке ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це?

Друк PDF

4Мабуть таких немає. Це свято — наша особливість. Свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою.

Детальніше...

«Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята», говорить народне повчання.

Друк PDF

img 20181018 101315Під таким гаслом в закладі дошкільної освіти № 668 відбулось перше засідання школи передової педагогічної майстерності для вихователів ЗДО  «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку».

Детальніше...

Ми веселі малюки – казку творим залюбки!

Друк PDF

6«Ми веселі малюки – казку творим залюбки», під таким девізом в дитячому садку №115 відбулося музично – театральне дійство: «Весела казка «Ріпка», в традиційному українському колориті – від дизайну імпровізованої сцени до дрескоду учасників заходу.

Детальніше...

Виставка осінніх поробок «Осінні фантазії» у закладі дошкільної освіти №208

Друк PDF

5У закладі дошкільної освіти №208 триває виставка чудових осінніх поробок «Осінні фантазії», в якій приймають участь батьки з усіх груп.

Детальніше...

Книжечка руками дитини

Друк PDF

dscn1410У закладі дошкільної освіти №193 оформлено виставку дитячих книжок. Ці книжечки виготовлені власноруч батьками та вихованцями закладу №193. Старанність, креативність і творчий підхід до виготовлення дитячої книжки підкреслюють вагомість батьківського виховання і говорять про активність і готовність батьків приймати участь в житті дитячого садочку.

Детальніше...

Про талановитих вихователів та вихованців

Друк PDF

10«Талановита людина – талановита в усьому»-під таким гаслом в ДНЗ №115 пройшла виставка творчих робіт працівників дитячого садка.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua