Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Увага! Діти на дорозі!

Друк PDF

viber image2В ЗДО №607   в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» проведено комплекс профілактичних заходів, серед яких - заняття, розваги, вікторини з вивчення і закріплення Правил дорожнього руху для вихованців, бесіди з батьками , конкурс малюнка «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Детальніше...

Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №115

Друк PDF

5В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» в ЗДО №115 дітям були запропоновані різноманітні форми пошуково – дослідницької діяльності з засвоєння правил дорожнього руху. Вихователі груп спонукали дітей до самостійного вирішення ситуацій, які можуть виникнути на дорозі, в транспорті тощо…

Детальніше...

«Безпеки дорожнього руху» в ЗДО №668

Друк PDF

8У дошкільному закладі № 668 пройшов цікавий день з безпеки дорожнього руху. Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху.

Детальніше...

День знань у дитячому садку №581

Друк PDF

img 1941В закладі дошкільної освіти №581 відбулося свято присвячене початку нового навчального року «Країна дитячих мрій». В гості до дошкільнят завітали герої мультфільмів з піснями, іграми, танцями.

Детальніше...

До Дня незалежності України в ЗДО № 585 пройшло тематичне свято “Ми діти твої, Україно!”

Друк PDF

2-2Одним із пріоритетним напрямком роботи дошкільного навчального закладу № 585 є виховання маленьких громадян патріотами України, тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу , його культури та до рідної землі.

Детальніше...

Музично-розважальний захід в ЗДО №607 до Дня прапора та Дня Незалежності України

Друк PDF

06Діти зранку прийшли до дитячого садка у святковому національному одязі, символом дня став український прапор.

Детальніше...

Літо – час оздоровлення та загартування дітей

Друк PDF

4Організація літнього загартування має велике значення для відновлення сил та поліпшення стану здоров’я дітей. У дошкільному навчальному закладі освіти № 585 успішно проходить літній оздоровчий період. Завдяки сприятливим погодним умовам педагоги застосовують широкий спектр природних можливостей для проведення оздоровчої роботи на свіжому повітрі та активізують рухову діяльність дітей. Діти отримують позитивні емоції, а гарний настрій – це запорука здоров’я!

Детальніше...

Веселкове літо в дитячому садочку №581

Друк PDF

img 1563У відчинене віконце зазирнуло зранку сонце, і лоскоче ніжно носик, і маленькі ніжки босі. Сяйвом сонця все залито, в нас гостює справжнє літо. Кольорове та яскраве, запашне, смішне, цікаве!

Детальніше...

Ранкова гімнастика в дитячому закладі №581

Друк PDF

img 1625Кожного ранку в закладі дошкільної освіти №581 звуки музики скликають дітей на ранкову гімнастику. Щоб забезпечити малюкам заряд енергії на цілий день, в нашому садку обов'язково проводиться ранкова гімнастика.

Детальніше...

Спортивне літо в закладі дошкільної освіти №581

Друк PDF

img 160222Одним із найважливіших завдань у літній період є оздоровлення дітей.  Інструктор з фізичного виховання Загребельна Н.В. та вихователі нашого садочку забезпечують максимальне пербування дітей на свіжому повітрі та рухову діяльність.

Детальніше...

Свято Води в ДНЗ №607

Друк PDF

4Весело проходять дні в оздоровчий період в нашому садочку. В рамках тематичного тижня «Юні дослідники»   9 серпня 2018 р. організоване «Свято Води». На свято завітала «Пані Хмаринка», яка провела ігри з водою, естафети, різноманітні досліди, чим сприяла   підвищенню пізнавальної активності дітей, закріпленню їх знань     про стани і властивості води, про її роль у житті людини, а також підвищенню рухової активності малюків.

Детальніше...

AQUA-забава “Пригоди піратів” в ДЗО № 585

Друк PDF

11Пригоди, наповнені колоритом часів флібустьєрів з духом романтики – це саме те, що зацікавлює   і дітей і дорослих! На піратській AQUA забаві кожний зміг проявити сильні сторони характеру, показати свої навики та вміння, підкреслити свою індивідуальність і в той же час спрацювати як частина команди.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua