Виставка осінніх поробок «Осінні фантазії» у закладі дошкільної освіти №208

Друк PDF

5У закладі дошкільної освіти №208 триває виставка чудових осінніх поробок «Осінні фантазії», в якій приймають участь батьки з усіх груп.

 

 

 

 

Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вражають оригінальність задумки, технікою виконання, своєрідністю та неповторністю. На виставці представлені композиції із овочів та фруктів, яскраві букети, лісові галявинки, чудернацькі тваринки, картини із осіннього листя і це далеко не повний перелік того, що можна тут побачити. Кожна композиція по - своєму креативна, неповторна, колоритна та вражає своєю самобутністю, розкриваючи талант її автора.

В холодну та похмуру пору року осіння виставка тішить нас яскравими, теплими фарбами, дає заряд бадьорості та позитиву. Дякуємо всім, хто проявив свою фантазію та подарував іншим гарний настрій.

Осінь, щедра та багата ,

Знов дарує нам, малята,

Фрукти, овочі, грибочки,

Жовте листячко в садочку,

Сонечка осінню ласку.

Та осінню гарну казку…

 

1
2
3
4
5
6
7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua