Створення освітнього простору та організація роботи інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти

Друк PDF

4В Оболонському районі управлінням освіти було проведено семінар для директорів ДНЗ, ШДС району на тему «Створення освітнього простору та організація роботи інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти»

 

      

 

Цікаві знахідки в роботі з дітьми продемонстрували педагоги, що працюють в інклюзивних групах в закладі дошкільної освіти №280. Своїм досвідом роботи поділилися з колегами:

  • -        Галанюк Тамара Анатоліївна, директор ЗДО №193 «Створення повноцінного розвивального середовища в кожній віковій групі».                                                      
  • -        Франчук Катерина Прокопівна, Директор ЗДО №280 «Інклюзія в дошкільній освіті. Проблеми та шляхи вирішення».
  • -     Примушко Раїса Петрівна, вихователь-методист ЗДО №662 «Особливості методичної роботи в ЗДО з педагогами, які працюють з дітьми з особливими потребами».
  • -       Махновецька Ірина Володимирівна, логопед ЗДО №662 «Логоритміка як аспект сучасної інклюзивної освіти».                                   

       Педагоги закладу дошкільної освіти №280 підготували виставку посібників. Ми вкотре впевнилися, які талановиті майстри працюють і творять в наших садочках та в своїй роботі керуються гаслом: «У життя – через красу дитинства». А їх життєве кредо - дитинство дошкільнят має бути по-справжньому щасливим.

1
2
3
4
5
6

 

 

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua