Інформація про заходи, що проходять у районі

ІІІ військово-патріотичний збір-похід «Місцями подвигу і слави»

Друк PDF

2Школярі Оболонського району взяли участь у ІІІ військово-патріотичному зборі-поході «Місцями подвигу і слави», присвяченому 75-ій річниці звільнення м. Києва від нацистських окупантів.

Детальніше...

Проведено районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини м. Києва «Києвознавець»

Друк PDF

324.10.2018 р. Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі закладу освіти № 231 було проведено районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини м. Києва «Києвознавець».

Детальніше...

Першість Оболонського району зі скелелазіння серед учнівської молоді

Друк PDF

8Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено Першість Оболонського району зі скелелазіння серед учнівської молоді.

Детальніше...

Умови проведення районного етапу І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Друк PDF

Умови проведення районного етапу І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Проведено першості Оболонського району з велотуризму

Друк PDF

8На виконання наказу Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 18.09.2018 р. № 746 «Про проведення першості Оболонського району з велотуризму» та з метою сприяння фізичній та спортивній майстерності учнівської молоді 10.10.2018 року Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі ЗЗСО № 9 було проведено першість Оболонського району з велотуризму.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua