У Гідропарку відбулися змагання з велосипедного та водного туризму учнівської молоді

Друк PDF

6У Гідропарку відбулися змагання з велосипедного та водного туризму учнівської молоді м. Києва. Цей день виявився вдалим для юних туристів з Оболоні.

 

 

 

 

На велосипедних доріжках учень ЗЗСО № 9 Остринський Олег став переможцем в середній віковій групі в програмах «Фігурне водіння» і «Тріал». В цій же віковій групі вихованець ЦТКУМ Бойко Олексій посів ІІ місце в дисципліні «Фігурне водіння». Серед молодших спортсменів ІІІ місце в дисципліні «Тріал» зайняв Дібров Андрій з ЗЗСО № 9. В старшій віковій групі відзначилися вихованці ЦТКУМ Петров Богдан (І місце в «Фігурному водінні» і ІІ місце в «Тріалі») та Люш Марія (І місце в дисципліні «Тріал»).

В цьому році вперше після тривалої перерви змагання проводилися також і серед педагогів. І тут неперевершеним був вчитель фізичного виховання ЗЗСО № 9, керівник гуртка ЦТКУМ Ковальовський Олександр Васильович, який посів І місця в обох дисциплінах змагань з Велосипедного туризму. Намагалися не відставати від велосипедистів і водники. В змаганнях з Водного туризму ІІІ місце посів екіпаж «Чорна каракатиця», що складався з вихованців ЦТКУМ Долженка Данила (ЗЗСО № 214), Кожана Іллі (ЗЗСО № 219), Кулик Юлії (ЗЗСО № 239) та Стацевича Михайла (ЗЗСО № 219). Вітаємо переможців та призерів змагань і зичимо їм нових звершень на нелегких туристських стежинах.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua