ІІІ військово-патріотичний збір-похід «Місцями подвигу і слави»

Друк PDF

2Школярі Оболонського району взяли участь у ІІІ військово-патріотичному зборі-поході «Місцями подвигу і слави», присвяченому 75-ій річниці звільнення м. Києва від нацистських окупантів.

 

 

 

 

Організаторами заходу виступили:

  • -        Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація;
  • -        Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації;
  • -        Оболонський районний у місті Києві військовий комісаріат;
  • -        Громадська організація «Товариство сприяння обороні України»;
  • -        Громадська організація «Спілка учасників АТО Оболонського району м. Києва»;
  • -        Громадська організація «Об’єднані війною. 90-й батальйон»;
  • -        Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району;
  • -        Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році».

На захід завітали:

-        заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Некрасова Мар’яна Анатоліївна;

-        начальник управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Вахнюк Наталія Миколаївна;

-        військовий комісар Оболонського району Слепко Вадим Борисович.

До учнівської молоді Оболонського району (ЗЗСО № 9, 14, 20, 143, 231, 232, 239, 240, 245 та 298) приєднались учні Новопетрівської школи № 1.

Для учасників збору-походу була підготовлена цікава насичена програма.

В ході офіційної частини заходу було проведено урочисту лінійку-реквієм, що відновила хроніку подій 1943 року та включала виступи гостей, ветеранів Другої світової війни, воїнів АТО. Під час покладання квітів до Пам’ятника воїнам-визволителям Києва та пам’ятного знаку «Невідомому солдату» школярі створили живий ланцюг Пам’яті.

Протягом дня було проведено екскурсії по Національному музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році», члени Школи авіарозвідки розповідали про конструкцію, програмування та ручне пілотування безпілотного літального апарату, а представники Клубу авіа моделювання при «Товаристві сприяння оборони України» продемонстрували тактику ведення повітряних боїв за допомогою авіамоделей. Крім того, школярі разом з керівниками та учасниками бойових дій на Сході України виконали квестові завдання по території і у приміщенні музею, а також відповіли на запитання, пов’язані з визволенням Києва від нацистів.

Незважаючи на досить прохолодну погоду, всі учасники заходу отримали справжнє задоволення, теплі емоції та незабутні враження, що надовго залишаться у пам’яті.

 

1
2
3
4
5
7
12
14

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua