Аналіз виконання бюджету й видатків за 2017 рік

Друк PDF

Детальніше...

Вітаємо Ковальчук Надію Петрівну, вчителя української мови і летератури НВК № 143 з перемогою на Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року"!

Друк PDF

000Ковальчук Надія Петрівна, вчитель  НВК № 143, здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» у номінації «Українська мова і література»!

Детальніше...

Навчаючи інших, вчимося самі!

Друк PDF

8Під таким девізом пройшов бінарний урок у 8-Б класі (вчителі Сидоренко Леся Володимирівна. та Мельник Олена Василівна).

Детальніше...

Свято «Ту біШват – новий рік дерев» у НВК №299

Друк PDF

dscn6799В середині зими завжди приємно згадати про весну, а вона дуже скоро почнеться, бо прийшло свято Ту бі-Шват - Новий рік дерев. За давнім переказом, коли дерева побачили, як Бог дарував людям свято Нового року, вони попросили власне свято. Пізніше у цього свята з'явилася цілком практична мета - знаменувати наступ нового врожаю.

Детальніше...

1 лютого відбувся Перший київський форум «Учитель інформатики-агент змін в освіті»

Друк PDF

00-07-30-1206Інформатики міста зібралися з метою визначення основних тенденцій розвитку інформатичної освіти та напрацювання пропозицій щодо удосконалення змісту предмету інформатика. Зібралося 85 представників з усіх районів м.Києва.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Фабрицій Катерину Володимирівну, директора дошкільного навчального закладу № 685 з ювілеєм!

Друк PDF

6373Вельмишановна Катерино Володимирівно, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Відкритий національно-патріотичний захід «Пам’яті тридцяти» в школі №210

Друк PDF

129 січня в Україні на загальнодержавному рівні відзначається річниця бою під Крутами. Для українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Саме тому, жодна школа нашої країни не може пройти повз відзначення цієї вагомої події.

Детальніше...

У школі №18 проведена низка заходів до Дня пам’яті бою під Крутами

Друк PDF

img-a40236de0241fe93550f04f398f4f171-v100 років тому, 29-го січня, поблизу залізничної станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся бій між УНР та червоною гвардією.

Детальніше...

Технологію приготування вареників вивчали діти ЗДО №607

Друк PDF

20171127 101815У ЗДО № 607 старша група вивчає звичаї та традиції нашого народу. Сьогодні вони готували та куштували вареники з картоплею.

Детальніше...

День пам’яті героїв Крут у НВК «Оболонь»

Друк PDF

3«Понад усе вони любили рідний край!» Під таким гаслом пройшов урок історії України в НВК «Оболонь», який провела Зубченко Тетяна Миколаївна, вчитель історії. 

Детальніше...

У школі №8 Оболонського району відзначили 100-річчя бою під Крутами

Друк PDF

imgp4297До Дня пам’яті учні дізнавалися як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність.

Детальніше...

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами

Друк PDF

229 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, який для нашого народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Лукаша Сергія Степановича, двірника управління освіти з ювілеєм!

Друк PDF

6088Вельмишановний Сергіє Степановичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

У закладі дошкільної освіти № 263 відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників

Друк PDF

11Наприкінці циклу різдвяних свят на базі дошкільного навчального закладу № 263 відбулося  засідання методичного обєднання музичних керівників за темою: «Використання народного фольклору у святкуванні новорічних свят». 

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Лендьєла Василя Золтановича, директора центру військово-патріотичного та фізичного виховання дітей та молоді “Єдність” з ювілеєм!

Друк PDF

5991Вельмишановний Василю Золтановичу, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Урок практичної математики в школі І-ІІІ ст. №231

Друк PDF

1Хтось вважає математику нудною, хтось – нецікавою, але учні 5-Б класу Школи І-ІІІ ст. №231 впевнились, що математика – цікава й не нудна наука, як всі звикли вважати. Новий матеріал можна ненав’язливо та доступно подавати за допомогою мультимедійних технологій та поєднуючи з іншими шкільними предметами.

Детальніше...

Колядували, щедрували і водичкою умивалися

Друк PDF

dsc00602У закладі дошкільної освіти №30 малята були активними учасниками народних розваг, колядок, таночків. Під час навчання вони дізналися багато нового про Різдвяні обряди, зимові звичаї та традиції українського народу…. Святом Водохреща завершилися Різдв’яні свята. 

Детальніше...

До Дня Соборностi Украiни у СШ №252 iменi В. Симоненка та СШ № 194 відбулася акцiя " Ланцюжок злуки"

Друк PDF

img 2878

До Дня Соборностi Украiни у закладах середньої загальної освіти №252 iменi В. Симоненка та №194  "Перспектива" відбулася акцiя " Ланцюжок злуки"

Детальніше...

До Дня Соборності України учні та вчителі школи №8 провели флешмоб у вишиванках

Друк PDF

008До Дня Соборності України учні та вчителі школи 8, одягнені у вишиванках, утворили живий ланцюг, що простягся по всіх коридорах школи. Із соборністю в думці, з єдиною  Україною в серці діти проголошували гасло "Україна єдина! В єдності наша сила! Навіки разом!"

Детальніше...

Учні НВК «Оболонь» приймають японських та корейських гостей

Друк PDF

11В НВК «Оболонь» відбувся круглий стіл на тему «Освіта в Україні та Японії. Українські та японські новорічні традиції». У заході взяли участь Ільїн М.В., голова правління Федерації всесвітнього миру, волонтери із Японії Канна та Йошимі, Ю Мі Гьон, заступник директора школи Сонджон (Сеул, Республіка  Корея), Рибачек Т.К., методист НМЦ Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, учні 8-10-х класів, представники учнівського клубу «Миротворець», адміністрація та вчителі НВК. 

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua