Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Басанця Миколу Івановича, головного спеціаліста відділу управління персоналом Управління освіти з ювілеєм!

Друк PDF

img 20170626 210600 806Вельмишановна Миколо Івановичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

В оновленому спортивному залі НВК «Потенціал» стартувала військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

Друк PDF

2Гра «Джура» Українського козацтва є однією з форм позакласної спортивно-оздоровчої роботи, початкової військової та фізичної підготовки, ідейно-політичного, морально-психологічного, національно-патріотичного та духовного виховання учнівської молоді.

Детальніше...

Проведено районний етнографічний конкурс «Великодній оберіг»

Друк PDF

1У березні – квітні 2018 року за сприяння депутата Київської міської ради Костенко Людмили Василівни Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено районний етнографічний конкурс «Великодній оберіг».

Детальніше...

Урочисте закриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту, трасові моделі

Друк PDF

-1На базі Центру науково-технічної творчості молоді “СФЕРА” відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) (IV ранг). Напружена боротьба за звання Чемпіона проходила протягом чотирьох днів між 16 командами із різних куточків України.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Рибачек Тетяну Костянтинівну, методиста Науково-методичного центру Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з 65-річчям!

Друк PDF

5991Вельмишановна Тетяно Костянтинівно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя і любов і добро!

Увага! Районний пілотний проект! «INTERNATIONAL FASHION»

Друк PDF

20180329 145907У березні 2018р. в районі започаткований новий пілотний проект «У дружбі-сила!». Завданням проектує є: виявлення та підтримка шкільних ініціатив, створення умов для творчого спілкування школярів закладів загальної середньої освіти району, активне долучення учнівської молоді до вивчення культури та побуту інших народів, пізнання їх духовного світу   через звичаї і традиції.

Детальніше...

НВК №20 презентує методичну роботу вчителя вищої категорії Старушко Олесі Володимирівни

Друк PDF

НВК №20 презентує методичну роботу вчителя вищої категорії Старушко Олесі Володимирівни. Детальніше

Зустріч з Ніком Вуйчичем та його доповідь на тему «Безпечна школа»!

Друк PDF

000 4109Практичні психологи НВК "Потенціал" відвідали професійно-розвиваючий захід на тематику "Вчити дітей дружити", де основним спікером виступав всесвітньо-відомий Нік Вуйчич.

Детальніше...

Учні 6-В класу НВК «Потенціал» у державному музеї іграшок

Друк PDF

1Світ казки, світ дитинства, як гралися бабусі і дідусі, тато й мами... З усім цим мали змогу ознайомитися учні  6-В класу НВК «Потенціал», коли відвідали Державний музей іграшок.

Детальніше...

Увага! Закінчився конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» в управлінні освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Друк PDF

Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації інформує про переможця конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», що проходив відповідно до наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 13 березня 2018 року № 74-к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби». За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти - переможцем визначено: - Кучер Наталію Василівну, яка сумарно набрала 13.6 балів

Атестація-2018. Педагогічні працівники школи І-ІІІ ст. №231: «Досвід кращих – надбання усіх»

Друк PDF

dsc00046У Школі І-ІІІ ст. №231 було презентовано творчі звіти педагогічних працівників, які атестуються в 2017/2018 н.р.

Детальніше...

Школа передової педагогічної майстерності на базі закладу дошкільної освіти №581 продовжує свою роботу

Друк PDF

img 3721«Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину». С. Русова.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Щербину Лідію Михайлівну, методиста відділу контролю, атестації та організаційної роботи з ювілеєм!

Друк PDF

6096Вельмишановна Лідіє Михайлівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Урочисте відкриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді, трасові моделі

Друк PDF

p80328-150501У Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» відбулось урочисте відкриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту - трасові моделі. В актовій залі Центру зібрались вихованці позашкільних закладів з різних куточків України, педагоги, батьки. До славного міста Києва завітали команди з дванадцяти областей – Рівненської, Львівської, Волинської, Чернівецької, Тернопільскої, Дніпропетровської, Миколаївської, Чернігівської, Житомирської, Івано-Франківської, Сумської та міста Києва.

Детальніше...

Наскрізні змістові лінії як засіб інтеграції навчальних предметів

Друк PDF

006"Наскрізні змістові лінії як засіб інтеграції навчальних предметів". Під такою темою пройшла педагогічна рада школи І-ІІІ ступенів № 8. Чи можна поєднати фізичну культуру і математику, українську мови і біологію, природознавства та інформатику? Як може поєднати всі предмети одна наскрізна змістова лінія? Як поєднувати ключові та загальнопредметні компетенції шляхом інтеграції? На ці питання сьогодні шукали відповіді наші вчителі.

Детальніше...

Модель ООН «Майбутнє, якого прагнемо ми: мир, справедливість та сильні інститути».

Друк PDF

img 8135Київський ліцей бізнесу у співпраці з партнерами та за підтримки Представництва ООН в Україні провів Всеукраїнську конференцію та ІХ регіональну імітаційну гру для старшокласників Модель ООН.

Детальніше...

Атестація-2018. Презентація вчителів школи №9

Друк PDF

dsc 0088Атестація педагогів – це комплексне оцінювання рівня кваліфікації, педагогічної компетентності, професіоналізму, продуктивної діяльності й результативності в роботі. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. 

Детальніше...

Атестація-2018. Досвід роботи педагога-організатора школи І ступеня №268 Вознюк Тетяни Миколаївни

Друк PDF

dsc03566Педагог-організатор школи І ступеня Оболонського району м.Києва яка працює над темою: «Концептуальні засади основних орієнтирів виховання учнів початкової школи».

Детальніше...

Атестація-2018. Богдан Ольга Миколаївна, учитель української мови і літератури НВК №240 "Соціум"

Друк PDF

Методична тема над якою працює Ольга Миколаївна - це  "Метод проектів на уроках української мови і літератури та позакласній роботі"

Атестація-2018. Вивчаємо англійську мову з учителем школи І-ІІІ ступенів №285 Васильєвою Лідією Семенівною

Друк PDF

2Васильєва Л.С. працює у школі І-ІІІ ступенів №285 Оболонського району м. Києва на посаді вчителя англійської мови з 1994 року. За час роботи Васильєва Л.С. показала високий професіоналізм у роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua