День добровольця України

Друк PDF

3Напередодні Дня добровольця України в Школі № 231 відбулася зустріч школярів із бійцями АТО. На зустрічі учні привітали воїнів зі святом, обдарували теплом своїх посмішок, передали нашим захисникам свої листи, малюночки. А також 350 браслетів-оберегів, які вони власноруч виготовили зі стрічки завдовжки 700 метрів. Усі подякували нашим бійцям за мир та спокій у київських оселях. Слава нашим захисникам! Слава Україні!

Детальніше...

Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

Друк PDF

Увага! Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади

Детальніше...

«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі

Друк PDF

3Київський фестиваль дитячої творчості «Обдаровання – 2018» щороку додає до когорти юних талантів нові імена вокалістів, відкриває нові обдаровання, демонструє нове бачення сучасного танцю.

Детальніше...

Вітаємо дорогих жінок зі святом 8 Березня!

Друк PDF

888Любі жінки! Щиро і сердечно вітаємо вас із весняним святом 8 Березня! Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним! Нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Міський поетичний фестиваль асоційованих шкіл ЮНЕСКО «На крилах надії»

Друк PDF

dsc04164За ініціативи координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО школи І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва та за підтримки Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся поетичний фестиваль «На крилах надії».

Детальніше...

Шевченківські дні в закладі дошкільної освіти № 585

Друк PDF

6Наближається день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г. Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душах малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.

Детальніше...

Положення про проведення районного етнографічного конкурсу «Великодній оберіг»

Друк PDF

Просимо ознайомитися з Положенням про проведення районного етнографічного конкурсу «Великодній оберіг»

Детальніше...

Ми працю любимо, що в творчість перейшла

Друк PDF

p80303-111904У школі №8 відбувся звіт учителів , які атестуються, під гаслом «Ми працю любимо, що в творчість перейшла». Педагоги з натхненням ділилися зернами свого досвіду. Кожен виступ був змістовний, яскравий та неповторний. Форми та методи роботи з учнями вчителів, які атестуються, зацікавили колектив школи. Усі присутні з ентузіазмом брали участь у пропонованих майстер-класах.

Детальніше...

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Юніор-дослідник» у НВК «Оболонь»

Друк PDF

1 26.02.2018 –02.03.2018 р. у рамках місячника «Творча обдарованість» , проведення якого у НВК «Оболонь» є традиційним. Протягом  першого тижня «Обдаровані діти – майбутнє України» учні 5-7-х класів захищали свої пошуково-дослідницькі роботи.

Детальніше...

В ДНЗ № 588 відбулось свято- карнавал «Пурім»

Друк PDF

3Добра традиція є в дошкільному закладі № 588 - зустрічати улюблене свято   «Пурім». Святкування «Пуріму» започатковане педагогами для того щоб діти краще знали   традиції та звичаї рідного народу. Безперечно, всім малятам до вподоби свята, а особливо коли вони проходять разом з батьками та адміністрацією дошкільного закладу.

Детальніше...

З серветки творимо дива

Друк PDF

6У дошкільному навчальному закладі № 614 відбулось методичне об’єднання з художньої праці «З серветки творимо дива» . Власний досвід узагальнила і презентувала керівник гуртка Тіщенко Галина Григорівна, яка познайомила гостей з різноманітними способами роботи з серветкою, демонструючи велику кількість картин і поробок, виготовлених майстринею, вихователями, дітьми та батьками.

Детальніше...

Свято книги в спеціалізованій школі №14 імені С. Ф. Грушевського

Друк PDF

3Сьогодні, в спеціалізованій школі14 імені Сергія Федоровича Грушевського пройшло свято книги. Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

Детальніше...

Тиждень взаємопорозуміння в школі І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва

Друк PDF

8У школі № 8 пройшов тиждень взаємопорозуміння під гаслом «Вчимося слухати та чути один одного». В рамках цього тижня відбулися співбесіди вчителів-предметників з батьками учнів 1-11 класів.

Детальніше...

Оголошено районний конкурс «Києвознавець» на знання історико-культурної спадщини м. Києва (Київ у к. XVIII - п. XX ст.)

Друк PDF

Просимо ознайомитися з Положенням про районний конкурс «Києвознавець» на знання історико-культурної спадщини м. Києва  (Київ у к. XVIII - п. XX ст.): детальніше

 

Проведено Місячник зі спортивного орієнтування для учнівської молоді Оболонського району

Друк PDF

16На виконання плану роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації на 2018 рік, наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації № 47 від 19.01.2018 р. «Про проведення Місячника зі спортивного орієнтування для учнівської молоді Оболонського району» та з метою популяризації, розвитку і активізації туризму серед учнівської молоді, залучення школярів до здорового способу життя, оволодіння ними практичними вміннями з різних видів спортивного орієнтування, знайомства з особливостями змагань з різних видів орієнтування та підготовки до районних і міських змагань зі спортивного орієнтування у лютому було проведено Місячник зі спортивного орієнтування для учнівської молоді Оболонського району.

Детальніше...

Школа педагогічної майстерності в закладі дошкільної освіти №668

Друк PDF

4В ЗДО №668 відбулася школа педагогічної майстерності «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку». Тема заняття: «Із історії виникнення українських грошей». На занятті діти були активними, працювали охоче і задавали багато запитань. Заняття сподобалось і слухачам, які багато взяли для своєї роботи і поділились своїм досвідом роботи.

Детальніше...

Семінар у Санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів № 22

Друк PDF

4У Санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів № 22 Оболонського району м. Києва було проведено семінар на тему: «Організація навчальної, корекційної, лікувальної та позакласної роботи з учнями з особливими потребами».

Детальніше...

Участь учнів 10-А класу НВК «Оболонь» у ХІХ Всеукраїнській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Друк PDF

 2018 5 3Учнів 10-А класу НВК «Оболонь» взяли участь у ХІХ Всеукраїнській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Відбулася ігрова сесія 2018: "Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети" в рамках проголошеного ООН Міжнародного року сталого туризму задля розвитку.

Детальніше...

Борімося за красу мови, за правильність мови

Друк PDF

2Учні спеціальної школи-інтернату № 25 відзначили Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Детальніше...

Нумо зиму проводжати, а Весну-Красну - зустрічати!

Друк PDF

20180222 110029У кожного місяця є свої свята, які найповніше освячують ту, чи іншу пору року. Якщо січень багатий насамперед трьома великими святами: Різдвом, Новим роком, Водохрещею, то лютий - може похвалитися Стрітенням і Масляною. Він і є вінцем циклу українських обрядових свят.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua