Протокол визначення переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (веб-дизайн)

Друк PDF

Просимо ознайомитися з протоколом визначення переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (веб-дизайн)

Детальніше...

Діти в ДНЗ №30 зустрічали Діда Мороза та його онуку Снігуроньку

Друк PDF

11Новорічні свята – одне з найулюбленіших свят для дітей дошкільних освітніх закладів. У новорічні свята здійснюються найпотаємніші дитячі бажання, дітям дарують чудові подарунки, справжнісінький Дід Мороз та Снігуронька приходять для зустрічі з ними і створюють особливу, неповторну атмосферу чарівності. Саме в такій атмосфері пройшли Новорічні свята в ДНЗ №30. З Новим роком! З новим щастям та успіхами!!

Детальніше...

Cвято світла і тепла «Ханука» в НВК №299

Друк PDF

01Пончики, ігри в севівон, свічки і веселий настрій - необхідні атрибути цього свята. У комплексі задовго до Хануки готувалися до свята. У класах на уроках івриту вчителя розповідали дітям про традиції та історію свята.

Детальніше...

Ебру – танцюючі фарби

Друк PDF

6На базі закладу дошкільної освіти № 579 відбулося засідання  «Школи молодого спеціаліста» (вихователі стаж роботи до трьох років) за темою: «Використання інноваційних технологій в зображувальній діяльності».

Детальніше...

Школі № 8 Оболонського району – 80 років!

Друк PDF

imgp3472Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва відсвяткувала свій 80 річний ювілей! Символічна дата з цифрою 8. Адже ця цифра означає силу, енергію, цілеспрямованність! Такою є наша школа: енергійні учні та сильні педагоги цілеспрямовано крокують вперед!

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Цибенка Миколу Васильовича, директора санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 22 з ювілеєм!

Друк PDF

6373Вельмишановний Миколо Васильовичу, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя і любов і добро!

Фестиваль-конкурс «Замість ялинки-новорічні дива»

Друк PDF

5Зимові новорічні свята – найкраща  подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. З дитинства ми звикли запрошувати в гості та прикрашати зелену ялинку на новорічні свята. Але всім відомо, що лише одна жива ялинка очищає повітря стільки, що одній людині вистачає дихати цілий рік. То чи варто її рубати, щоб викинути на смітник після свята?

Детальніше...

Розпочато освітній марафон «Святами та обрядами багата Україна»

Друк PDF

02У дошкільному освітньому закладі №115 розпочато марафон «Святами та обрядами багата Україна». У холі садочка відкрито  резиденцію Святого Миколая.

Детальніше...

Підсумки конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

4На базі НВК № 20 Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено другий етап конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія», на якому команди – учасниці познайомились з історією виникнення, розвитку та становлення країни.  

Детальніше...

Районний семінар-практикум для шкільних бібліотекарів у НВК «Оболонь»

Друк PDF

4З 2016 року НВК «Оболонь» є учасником інноваційного освітнього проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», який затверджено наказом МОН від 05.08.2014 № 900. Головними завданнями проекту є визначення, формування та структурування інформаційних потоків шкільного призначення, їх систематизація і класифікація, поєднання паперових і електронних форм подачі матеріалів користувачам. 

Детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Друк PDF

img 0266Згідно наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.12.2017 року  №931 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району» В НВК №20 14 грудня 2017 року було проведено практичне заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнування будівель, ускладнення погодних умов) та опрацьована схема оповіщення учасників навчально-виховного процесу.

Детальніше...

Спектакль «SCUOLA» відбувся в НВК №20

Друк PDF

9До НВК 20 завітав французький театр «Family Road Show”, який подорожує з Парижу до Тегерана. Спектакль «SCUOLA» на тему школи представлено безкоштовно в 40 шкільних закладах в 14 різних країнах світу: Франція, Бельгія, Швеція, Німеччина, Україна, Греція, Італія..... 

Детальніше...

Андрію, Андрію, подаруй надію!

Друк PDF

img 20171213 113157З поміж  найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія. Свято Андрія  – одне з проявів української національності і самобутності.  

Детальніше...

Всеукраїнський семінар «Реалізація національної ідеї становлення громадянина-патріота України через ціннісний потенціал олімпізму»

Друк PDF

img 9870У приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні НВК «Потенціал» разом з Національним олімпійським комітетом України, Олімпійською академією провели Всеукраїнський семінар «Реалізація національної ідеї становлення громадянина-патріота України через ціннісний потенціал олімпізму» («О спорт, ти – мир!, «Україна – Греція: єдині»).

 

Детальніше...

Тиждень математики в школі I ступеня № 268 Оболонського району м.Києва

Друк PDF

6У  школі I ступеня № 268 проходив тиждень математики. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації.

Детальніше...

Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар на Оболоні

Друк PDF

2Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування на базі Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району.

Детальніше...

Лабораторія французького ліцею Анни Київської

Друк PDF

7Сьогодні учні 11 класу НВК 20 Анна Анухина, Ірина Донскова, Легінь Олександра, Сергєєва Поліна і Ковальчук Катерина разом з вчителем французької мови Пєвунчиковою Наталією Василівною мали змогу попрацювати в лабораторії французького ліцею Анни Київської. У співпраці з учнями ліцею вивчали череп людини. Цей досвід був корисним та цікавим. Сподіваємось на подальшу співпрацю! 

Детальніше...

П'ять професій - 5 спікерів

Друк PDF

5Члени клубу «ЄтериторіЯ» - учні   школи 18 стали постійними учасниками Марафону професій, який відбувається у вигляді тренінгів у бізнес центрі ЛАГОДА.

Детальніше...

Година коду з Minecraft в спеціалізованій школі № 194 «Перспектива»

Друк PDF

1.1В рамках Всесвітнього тижня програмування учні спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» долучилися до глобального заходу  “Година Коду” (#HourOfCode).

Детальніше...

Проведено відкриту першість Оболонського району з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Друк PDF

7Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі СЗШ №231 було проведено відкриту першість Оболонського району з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. З цього року ці змагання названі на честь їх засновника  Бравермана Олександра Максовича.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua