На зустріч капеланів завітали діти із центру науково-технічної творчості «Сфера»

Друк PDF

zustirch kapelaniv 2У Центру науково-технічної творчості молоді "Сфера" відбулась зустріч вихованців із військовими капеланами Національної гвардії України, яка відбулась на території Київської Православної Богословської Академії (Михайлівського Золотоверхого Собору).

Детальніше...

Навчальна екскурсія до Верховної Ради України

Друк PDF

 2Учні 10-А класу НВК «Оболонь»  спільно з вчителем історії та правознавства Петровою Т.М. з метою вивчення роботи законодавчої влади України, відвідали Верховну Раду України.

Детальніше...

Виїзний семінар-практикум для директорів навчальних закладів Оболонського району

Друк PDF

img 20171019 160710З метою обміну теоретичними знаннями та практичними навичками щодо управління інноваційним навчальним закладом з 18 по 20 жовтня 2017 року у місті Одеса відбувся виїзний семінар-практикум для директорів навчальних закладів Оболонського району.

Детальніше...

Відбувся чемпіонат Оболонського району серед команд дошкільних навчальних закладів «Ми - чемпіони»

Друк PDF

9

На ролейдромі ТРЦ «Караван» відбувся чемпіонат  Оболонського району  серед команд дошкільних навчальних закладів  «Ми - чемпіони».

Детальніше...

Козацькому роду нема переводу!

Друк PDF

5Відповідно до річного плану роботи школи-інтернату №25 було проведено низку заходів за темою «Козацькому роду нема переводу».

Детальніше...

ЦТКУМ Оболоського району оголошує конкурс "Музеєзнавець"

Друк PDF

Просимо ознайомитися з Положенням про конкус "Музеєзнавець" для учнівської молоді Оболонського району: посилання

Проведено двадцятий районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини міста Києва «Києвознавець»

Друк PDF

5Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено двадцятий районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини міста Києва «Києвознавець»

Детальніше...

Пошуково-дослідницька діяльність шляхом екологічного виховання

Друк PDF

2На території  Національного еколого-натуралістичного центру  м. Києва було проведено методобєднання для вихователів Оболонського району, за темою: «Пошуково-дослідницька діяльність шляхом екологічного виховання».

Детальніше...

Юні захисники України НВК «Оболонь»

Друк PDF

7У спортивній  залі НВК «Оболонь» до Дня ЗахисникаУкраїни відбулися військово-спортивні змагання серед учнів 10-11-х класів, які підготував вчитель  предмету  «Захист  Вітчизни»  Усіченко В.Г.  

Детальніше...

Ініціатива методичного центру інформаційних технологій в освіті «Мій безпечний Інтернет» як дієвий інструмент вчителя інформатики Оболонського району

Друк PDF

img 20171002 113528Протягом багатьох років поспіль в навчальних закладах Оболонського району проводиться тиждень безпечного Інтернету. Саме на початку навчального року учні старших класів діляться знаннями і досвідом щодо безпечного використання мережі Інтернет для навчальних цілей.

Детальніше...

Благодійний ярмарок «Відкрите серце!» в НВК «Потенціал»

Друк PDF

6498 nУ НВК «Потенціал» відбувся Благодійний ярмарок «Відкрите серце!». Благодійність — це прояв співчуття та моральний обов’язок людини поспішати на допомогу тим, хто її потребує.

Детальніше...

Хмарні сервіси як дієвий інструмент групової роботи учнів

Друк PDF

2У НВК №240 «Соціум» відбувся семінар-практикум для вчителів з використання хмарних сервісів для активізації навчально діяльності учнів.

Детальніше...

Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено першість Оболонського району з велотуризму

Друк PDF

7Вперше спортсмени Оболонського району  змагались на дистанції «Фігурне володіння велосипедом». Кожен учасник мав не лише швидко виконати всі фігури, але й продемонструвати неабияку вправність у володінні велосипедом.

Детальніше...

Wir bedanken uns bei Innen! Bis zum Treffen in Deutschland

Друк PDF

dsc 5129Дякуємо Вам! До зустрічі в Німеччині! Саме ці слова лунали вчора у стінах спеціалізованої школи № 14, яку очолює молодий  перспективний керівник Лосенко О.П.

Детальніше...

Ранкова зарядка з чемпіонами в НВК «Потенціал»!

Друк PDF

6Всі ми з дитинства знаємо, що добре і корисно починати свій день із зарядки. Саме слово «зарядка» вже пояснює, що ми заряджаємося енергією, якої повинно вистачити на весь день. Ранкова зарядка дозволяє остаточно прокинутися, розбудити м'язи, доставити порцію кисню «на сніданок» до всіх клітинок тіла, саме тому після неї таке приємне відчуття включеності в початок дня.

Детальніше...

Закон і право: громада школи-громада держави

Друк PDF

1У рамках проведення тижня європейської демократії в Україні  в НВК №157 відбулася  учнівська конференція лідерів самоврядувань класів  у рамках громадсько-активної школи «Закон і право: громада школи-громада держави».

Детальніше...

Правила руху в нашій країні для пішоходів всюди єдині

Друк PDF

10Під таким гаслом  в садочку №115  відбулося свято-розвага «Дорожні пригоди». Старший інспектор  Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції Берсименко Юлія Вікторівна  використовуючи наочні матеріали та атрибути  провела  серед дітей та дорослих вікторину  на знання правил дорожнього руху. Всі учасники заходу не лише отримали знання а і заряд позитивних емоцій від спілкування зі справжнім поліцейським яка показала як працює сирена, та сигнали поліцейської машини.

Детальніше...

Патріотичний марафон «Мій рідний край – моя земля» в НВК №143

Друк PDF

img 8191У жовтні було підведено підсумки патріотичного марафону серед учнів початкових класів «Мій рідний край – моя земля». Школярі початкових класів Оболонського району брали участь у фотовернісажі «Я люблю свою Україну», виставці-ярмарку новорічно-різдвяних дитячих виробів на підтримку бійців АТО, благодійній акції «Зігрій солдата», конкурсі презентацій «Стежинами рідної землі», конкурсі «Моя вишиванка найкраща».  

Детальніше...

Марафон «Мій рідний край – моя земля»

Друк PDF

6Любов до Батьківщини, віра у її майбутнє, повага, любов до рідної мови, поважне ставлення до історії та культури власного народу, готовність до праці на користь рідної землі – ознаки справжнього патріота.

Детальніше...

Щаслива родина - міцна Україна

Друк PDF

6У НВК «Оболонь» відбулося традиційне родинне свято «Щаслива родина - міцна Україна». Захід був спрямований на виховання патріотичних почуттів в учнів 1-4-х класів.

Детальніше...

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua