Година Коду в школі № 9

Друк PDF

img 20171204 150408Учні школи № 9 взяти участь у всесвітньому заході «Година Коду» (Hour of Code), який в цьому році проходив 4-10 грудня.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Шейніч Анжелу Володимирівну, директора спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 4 з Днем народження!

Друк PDF

6373Вельмишановна Анжело Володимирівно, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Тиждень права в освітніх закладах Оболонського району

Друк PDF

lic-157Цікавим, пізнавальним і корисним був Тиждень права в школах Оболонського району. Своїми враженнями поділилися учні НВК №157, СШ №210 та Школи №226.

Детальніше...

В НВК №20 відбувся Всеукраїнський тиждень права

Друк PDF

4.12.16У перший день цього тижня в нашій школі з нагоди  проголошення Загальної декларації прав людини була організована виставка «Права людини понад усе», яка дає можливість дітям ознайомитись з основними правами і свободами людини.

Детальніше...

Міжнародна конференція з нагоди Всесвітнього Дня прав людини в НВК «Оболонь»

Друк PDF

5В рамках тижня правових знань 08 грудня 2017 року в НВК «Оболонь» була проведена Міжнародна конференція з нагоди Всесвітнього Дня прав людини.

Детальніше...

Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук

Друк PDF

2Засідання  школи передової педагогічної майстерності за темою «Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук» пройшло в гостях у педагогів Київського палацу дітей та юнацтва.

Детальніше...

Засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку дошкільних закладів освіти

Друк PDF

      1У Державному музеї іграшки відбулося  засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку, де учасникам було запропоновано, окрім оглядової екскурсії ще й спілкування з науковими співробітниками музею, зокрема з відповідальним секретарем міжвідомчої художньо-технічної Ради з іграшок та навчально-наочних ігрових посібників Мартинюк Людмилою Володимирівною.

Детальніше...

День місцевого самоврядування в НВК «Потенціал»

Друк PDF

1«Немає щастя без свободи, а свободи без самоврядування» -  під таким гаслом відбувся День місцевого самоврядування в НВК «Потенціал».

Детальніше...

Культурно-патріотична акція «”МузБат” – захисникам»

Друк PDF

66У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулася культурно-патріотична акція «”МузБат” – захисникам». Співорганізаторами заходу стала Громадська спілка «Творче патріотичне об’єднання “Музичний батальйон”, учасники якої, професійні виконавці, з 2014р. підтримують своїми піснями бійців Збройних сил України, добровольчих батальйонів та цивільне населення на Сході України.

Детальніше...

Відбулася зустріч із старшим інспектором СЮП ВП Оболонського УП ГУ НП у м.Києві Косовим І.О.

Друк PDF

1З метою попередження правопорушень серед неповнолітніх 06.12.17 у НВК «Оболонь» відбулась зустріч учнів 8-11-х класів із старшим інспектором СЮП ВП Оболонського УП ГУ НП у м. Києві старшим лейтенантом поліції Косовим Іваном Олександровичем з теми «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Детальніше...

Проект «Карта професій» в школі І-ІІІ ступенів №8

Друк PDF

3Багато учнів, навіть у випускних класах ще не вирішили, ким хочуть стати і на кого йти вчитися далі. Щоб допомогти їм у цьому, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та провідні українські компанії організували проект «Карта професій». Він повинен стати орієнтиром для молодих людей, які не можуть визначитися з вибором кар’єрного шляху, а також для вчителів і фахівців, зайнятих у сфері профорієнтації.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Виговську Марину Олександрівну, практичного психолога МЦППСР управління освіти з Днем народження!

Друк PDF

5469

Вельмишановна Марино Олександрівно, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

 

Der hoilige Nikolaus in der Schule № 239

Друк PDF

     1Традиціно 6 грудня у Німеччині  святкують День  Святого Ніколауса (Nikolaustag) - покровителя купців, моряків, пекарів, студентів та дітей.  Святий Ніколаус приносить  дітям подарунки. Для цього в  ніч на 6 грудня діти виставляють за двері свої чобітки, а на ранок знаходять у них іграшки і  ласують солодощами.

Детальніше...

До Дня Збройних Сил України!

Друк PDF

16 грудня з нагоди свята Дня Збройних Сил України почесною грамотою управління освіти Оболонського району у місті Києві за здобуте третє місце був нагороджений учень 10-Б класу Волков Сергій. Вихованці НВК №157. щорічно беруть участь у районних та міських  військово-патріотичних змаганнях під керівництвом учителя предмету «Захист Вітчизни» Мелещенка А.І. та не лише здобувають призові місця, але й активно підтримують патріотичні заходи.

Детальніше...

Святкова зустріч з воїнами АТО та ветеранами

Друк PDF

4У школі № 170 Оболонського району м. Києва відбулась зустріч учнів школи з воїнами АТО  та ветеранами. До Дня Збройних сил України учні школи передали воїнам АТО  і ветеранам обереги, малюнки та листівки з найщирішими  побажаннями для наших захисників.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вахнюк Наталію Миколаївну, начальника Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з Днем народження!

Друк PDF

6096Вельмишановна Наталіє Миколаївно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя і любов і добро!

Технології профілактики булінгу в дитячому середовищі спеціалізованої школи І-ІІ ступенів – ліцеї № 157

Друк PDF

11В комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей» № 157 Оболонського району м. Києва» відбувся семінару-практикум для класних керівників «Технології профілактики булінгу в дитячому середовищі». Захід був організований НВК №157 спільно з  Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка  та  науково-методичним центром районного управління освіти Оболонської у місті Києві  державної адміністрації.

Детальніше...

Освітні інтеграційні процеси. StopBullying.

Друк PDF

img 5923В рамках сучасних інтеграційних процесів на Європейському континенті, явище європейського освітнього виміру є одним з принципів модернізації змісту освіти в Україні.    

Детальніше...

Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття

Друк PDF

5Учителі школи І-ІІІ ступенів №8 Оболонського району міста Києва мали можливість пройти тренінг «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», організований Міжнародним фондом «Lions Quest».

Детальніше...

Проект «Птахи-пернаті наші друзі»

Друк PDF

1У ДЗО № 607 в молодшій групі завершився проект «Птахи-пернаті наші друзі», який тривав протягом листопада 2017 року. Учасниками проекту були діти, батьки та педагоги. На завершення проекту діти продемонстрували широкий спектр отриманих знань, вмінь та навичок.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua