У садочку №115 відбувся «Кольоровий тиждень»

Друк PDF

9Протягом тижня діти lдошкільного освітнього закладу №115 вивчали кольори в предметах, що їх оточують. Це була весела навчальна гра, яскраві враження та закріплення знань.  Діти вчилися «тримати фасон» - дотримувалися дрес-коду згідно кольору дня; знаходили потрібний колір в приміщенні, в предметах і підбирати кольорові слова, складали речення, відбирали слова, підкреслюючи певним кольором; малювали малюнки, ліпили фігурки, створювали колажі. Графік кольорового тижня був таким: понеділок– зелений, вівторок – червоний, середа – жовтий, четвер – синій, п’ятниця – різнокольорова. Тиждень був веселим, пізнавальним та яскравим.

Детальніше...

Інтеграція змісту освіти на засадах компетентнісного підходу. Навчання Z-ресурсу України

Друк PDF

11У Школі І-ІІІ ступенів № 9 відбувся семінар-практикум для заступників директорів з НВР (початкова школа) на тему: «Інтеграція змісту освіти на засадах компетентнісного підходу. Навчання Z-ресурсу України».

Детальніше...

Конкурс «Музеєзнавець» відбувся в Національному центрі народної культури «Музеї Івана Гончара»

Друк PDF

6Протягом листопада в ході конкурсу «Музеєзнавець» школярі Оболонського району ретельно вивчали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара». В ході підготовки до конкурсу всі учасники, команди закладів освіти  №№ 4, 9, 14, 18, 225, 233, 245, 252, 256, «Оболонь» та «Потенціал», відвідали оглядову екскурсію у НЦНК «Музей Івана Гончара», під час якої познайомились з історією виникнення та розвитку музею.

Детальніше...

День відкритих дверей у початковій школі

Друк PDF

dvd foto 07День відкритих дверейсвятковий день для дітей та їх батьків школи І-ІІІ ступенів №256  Оболонського району міста Києва. Протягом дня батьки мали змогу відвідати інноваційні уроки та позакласні заходи 1-4 класів, виставки дитячих малюнків «В гості казка запросила», учнівських робіт із різних матеріалів, фотовернісаж «Я – частинка України».

Детальніше...

Вплив внутрішньо шкільної методичної роботи на розвиток творчого потенціалу вчителя

Друк PDF

img 5360На базі НВК № 240 «Соціум» відбувся районний семінар для заступників директорів з НВР (старша школа) на тему: «Вплив внутрішньо шкільної методичної роботи на розвиток творчого потенціалу вчителя».

Детальніше...

Формування художньо–естетичної компетентності дітей дошкільного віку

Друк PDF

3У дошкільному закладі освіти № 605 відбулося методичне обєднання  на тему: «Формування художньо –естетичної компетентності дітей дошкільного віку».

Детальніше...

Методичне об’єднання з «Оптимізації мовленнєвої роботи з дітьми в розвивальному середовищі ДЗО»

Друк PDF

44У дошкільному закладі освіти №668 відбулося методичне об’єднання з «Оптимізації мовленевої роботи з дітьми в розвивальному середовищі дошкільного закладу освіти (ДЗО)», для вихователів .

Детальніше...

Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо на Оболоні

Друк PDF

8ДЮСШ "ІППОН" вперше провела відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо, який співпав з 5-річчям заснування школи. В турнірі прийняли участь близько 400 спортсменів з 8 областей України, багатьох спортивних шкіл Києва та Київської області.

Детальніше...

Влаштувала дітвора спортивне свято ГАРБУЗА!

Друк PDF

9Тут і танці, і забави, і спортивнії розваги, і на спритність, і на силу, пану  Гарбузу на диво. Осінь золота минає, урожай нам залишає. Є достатньо вітамінів - в дітвори прибуде сили  ну,  а спорт зміцнить здоров’я, нам без спорту - не прикольно! Усі малята в садочку №115 були раді спортивному святу!

Детальніше...

Спільне дозвілля - запрошуємо до гри з LEGO

Друк PDF

pb150054Протягом листопада всі групи ЗДО №193 гостинно запрошували батьків вихованців  на спільне дозвілля "Запрошуємо до гри з ЛЕГО". Учасникам пропонувалося повернутися у  дитинство і отримати задоволення від ...гри!

Детальніше...

…Це наш біль, наша скорбота, наша Голгофа!

Друк PDF

1У листопаді вся  Україна відзначає День пам’яті жертв голодомору.Похоронним дзвоном по всій нашій землі прокотилася страшнюча чума Голодомору. Ніколи-ніколи світ не бачив такого штучно створеного лиха.

Детальніше...

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація)

Друк PDF

6Просимо ознайомитися з результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація).

Детальніше...

25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору

Друк PDF

1911  Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917—1921 років. 25 листопада українці та світ, як і     щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.  Національні пам’ятні заходи до 84 роковин   геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".

Детальніше...

Нове в ЗНО з англійської мови та ефективна підготовка до аудіювання

Друк PDF

6У  НВК «Оболонь» був проведений районний семінар –тренінг  «Нове в ЗНО з англійської мови та ефективна підготовка до аудіювання» для вчителів англійської мови Оболонського району. Мета семінару –тренінгу: познайомити вчителів англійської мови Оболонського району з оновленими характеристиками сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, формувати навички навчання учнів аудіюванню та  підготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

Детальніше...

Робота районного клубу «Єтериторія»

Друк PDF

2Члени районного клубу «Єтериторія», учні 8 класу школи І-ІІ ступенів № 18, в рамках  практичної реалізації напрямку  «Роби себе сам» районного проекту «Формула майбутнього» відвідали 2-ге засідання учнівського клубу, де приймали участь у семінарі-практикумі " Соціоніка про людину ".

Детальніше...

"Як змінила революія Гідності українців та Україну?" – онлайн-дискусія між навчальними закладами Одеси та Києва

Друк PDF

img 214421 листопада 2017 р. в НВК "Потенціал" відбувся Всеукраїнський телемост з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи на тему : «Революція Гідності у контексті цивілізаційних прагнень України».

Детальніше...

День Гідності та Свободи в школі №18

Друк PDF

521 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

Детальніше...

Книга вчить, як на світі жить!

Друк PDF

1Учні школи 18, 3 класу разом з класоводом Герею Тамарою Петрівною та бібліотекарем Ігнатьєвою Тамарою Федорівною відвідали бібліотеку ім. Пушкіна. Наші учні познайомилися з історією бібліотечної справи у Оболонському районі. Діти з задоволенням читали нові дитячі видання та журнали. Також прослухали інтерактивну лекцію "Світ книги - цікавий і величний світ". 

Детальніше...

Першість міста Києва з автомодельного спорту

Друк PDF

6На виконання плану роботи Департаменту освіти науки, молоді та спорту,  з метою пропаганди технічних видів спорту серед учнівської молоді  та юнацтва,  19 листопада 2017 року  на базі Центру науково-технічної молоді «Сфера»  відбулись відкриті змагання  на Першість міста Києва з автомодельного спорту  (трасові моделі).

Детальніше...

Учні школи І ступеня №268 відвідали виставку «Зоопарк під мікроскопом»

Друк PDF

4Учні 4-А класу школи І ступеня №268 відвідали інтерактивну науково-популярну виставку «Зоопарк під мікроскопом». На виставці працювало декілька лабораторій, в яких діти, використовуючи мікроскопи, змогли роздивитись різні організми, бактерії, зразки мінералів, а також реакції мікроорганізмів на різні продукти харчування. Всі були задоволені такою пізнавальною екскурсією і ще довго обговорювали побачене в лабораторіях.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua