V Конгрес юних посланців миру "Усім світом за мир!"

Друк PDF

7На території національного музею історії України в ІІ світовій війні, під егідою Федерації Всесвітнього Миру, відбувся V Конгрес юних посланців миру "Усім світом за мир!". Учні НВК "Потенціал", готувалися до цього урочистого заходу заздалегідь.

Детальніше...

Виховання дитячих сердець — до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

Друк PDF

0-11«Твори добро, красу і радість» - під таким лозунгом в ЗДО №607 проведений комплекс освітніх заходів до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського.

Детальніше...

27 вересня 2018 року розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Друк PDF

27 вересня 2018 року  розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Забари Дмитра Миколайовича – головного спеціаліста відділу управління персоналом управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. Заява. Декларація.

Пригоди світлофора Мигайка в ЗДО № 115

Друк PDF

dsc 4125Завершуючи цикл заходів, направлених на закріплення навиків безпечної поведінки дітей на дорозі та в транспорті, в ЗДО № 115 відбулася тематична розвага: «Пригоди світлофора Мигайка».

Детальніше...

Увага! Закінчився конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» в управлінні освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Друк PDF

Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації інформує про переможця конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», що проходив відповідно до наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 30 серпня 2018 року № 282к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби». За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу управління освіти - переможцем визначено Забару Дмитра Миколайовича, який сумарно набрав 13.4 балів.

Виставка «Бісерна феєрія»

Друк PDF

1У Дитячому оздоровчо-екологічному центрі Оболонського району відбулася звітна виставка «Бісерна феєрія» дитячих робіт та творчий доробок гуртка бісероплетіння «Скарбничка вмінь» керівник Дяченко Ірина Миколаївна. Комісія переглянувши виставку порушила клопотання про присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» гуртка бісероплетіння «Скарбничка вмінь».

Міські відкриті змагання з авіамодельного спорту

Друк PDF

img 7974На виконання плану роботи Департамент освіти і науки, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з науково-технічної творчості на 2018 рік, проведено відкриті міські змагання з авіамодельного спорт у (вільнолітаючі авіамоделі).

Детальніше...

Марина Порошенко на тренінгу з питань інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти

Друк PDF

2У м. Ірпінь відбувся тренінг для тренерів «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти», який відкрила дружина Президента України пані Марина Порошенко.

Детальніше...

День миру в НВК «Оболонь»

Друк PDF

6Учасники Школи миру НВК «Оболонь» взяли участь у V Конгресі Юних посланців миру «Усім світом – за мир!», який відбувся у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Детальніше...

Безпека на дорозі – безпека життя!

Друк PDF

2Шкільні інспектори поліції провели цікаві уроки-тренінги з правил дорожнього руху для учнів початкової школи НВК «Потенціал».

Детальніше...

День Довкілля в НВК «Потенціал»

Друк PDF

222За чисте і безпечне довкілля! За ініціативи батьків, в гімназії проведений День Довкілля.

Детальніше...

У Пущі-Водиці відбувся XХХVІ туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району

Друк PDF

15Тридцять команд закладів освіти району, 528 учнів, напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні вийшли на старти туристських змагань  краєзнавчих конкурсів, а також взяли участь у майстер-класах «Самчиківський розпис».

Детальніше...

День Миру в НВК «Потенціал»

Друк PDF

2Ми хочемо миру!!! Нам не потрібна війна!!!! Нам боляче чути, як найкращі сини України віддають свої життя лише для того, щоб ми залишилися жити...

Детальніше...

Школа науки DESK запрошує до співпраці!

Друк PDF

011Школа науки DESK - це школа для поглиблення знань та уявлень учнів з біологічних наук та медицини, ознайомлення з науковою діяльністю провідних інститутів України, підготовка до участі у міжнародних конкурсах, наприклад Breakthrough Junior Challenge, а також нетворкінг між прогресивними людьми, що розвивають сучасну науку в Україні та поза її межами.

Детальніше...

Конкурс малюнків на асфальті «Моя школа – школа майбутнього» відбувся в школі №8

Друк PDF

7Серед учнів 5 – 7  класів школи №8 було проведено конкурс малюнків на асфальті «Моя школа – школа майбутнього» . За допомогою крейди та дібраної кольорової гами вони створили неординарні дитячі шедеври. Подвір’я школи перетворилося на невелику казкову країну, де панує різнобарв’я та винахідливість дитячої фантазії.

Детальніше...

В НВК «Оболонь» розпочато роботу над експериментом Всеукраїнського рівня

Друк PDF

220 вересня 2018 року в НВК «Оболонь» відбулася зустріч адміністрації, вчителів початкової школи з Митником Олександром Яковичем, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри практичної психології факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова в рамках роботи над експериментом Всеукраїнського рівня «Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості учня початкової школи ”.

Детальніше...

Увага! Діти на дорозі!

Друк PDF

viber image2В ЗДО №607   в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» проведено комплекс профілактичних заходів, серед яких - заняття, розваги, вікторини з вивчення і закріплення Правил дорожнього руху для вихованців, бесіди з батьками , конкурс малюнка «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Детальніше...

Трудове навчання у контексті оновленого змісту освіти

Друк PDF

dsc0621518 вересня 2018р. на базі СШ №298 відбулась науково-методична конференція, присвячена методичним аспектам викладання предмету «Трудове навчання» за оновленими програмами.

Детальніше...

Міжнародна освітня програма “Go Camp”

Друк PDF

 dsc8093У школі №8 відбулася цікава подія. В рамках міжнародної освітньої програми “Go Camp”, до нас завітала гостя з Англії, Катрін Зальцман.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Малиновську Оксану Леонідівну, директора закладу дошкільної освіти № 49 з ювілеєм!

Друк PDF

img 20170626 210600 806Вельмишановна Оксано Леонідівно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай Вам щастить на кожному кроці і щасливими та багатими на добро, людську щедрість й чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя, любов і добро!

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua