В ДНЗ № 588 відбулось свято- карнавал «Пурім»

Друк PDF

3Добра традиція є в дошкільному закладі № 588 - зустрічати улюблене свято   «Пурім». Святкування «Пуріму» започатковане педагогами для того щоб діти краще знали   традиції та звичаї рідного народу. Безперечно, всім малятам до вподоби свята, а особливо коли вони проходять разом з батьками та адміністрацією дошкільного закладу.

Детальніше...

Свято книги в спеціалізованій школі №14 імені С. Ф. Грушевського

Друк PDF

3Сьогодні, в спеціалізованій школі14 імені Сергія Федоровича Грушевського пройшло свято книги. Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

Детальніше...

Тиждень взаємопорозуміння в школі І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва

Друк PDF

8У школі № 8 пройшов тиждень взаємопорозуміння під гаслом «Вчимося слухати та чути один одного». В рамках цього тижня відбулися співбесіди вчителів-предметників з батьками учнів 1-11 класів.

Детальніше...

Школа педагогічної майстерності в закладі дошкільної освіти №668

Друк PDF

4В ЗДО №668 відбулася школа педагогічної майстерності «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку». Тема заняття: «Із історії виникнення українських грошей». На занятті діти були активними, працювали охоче і задавали багато запитань. Заняття сподобалось і слухачам, які багато взяли для своєї роботи і поділились своїм досвідом роботи.

Детальніше...

Семінар у Санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів № 22

Друк PDF

4У Санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів № 22 Оболонського району м. Києва було проведено семінар на тему: «Організація навчальної, корекційної, лікувальної та позакласної роботи з учнями з особливими потребами».

Детальніше...

Участь учнів 10-А класу НВК «Оболонь» у ХІХ Всеукраїнській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Друк PDF

 2018 5 3Учнів 10-А класу НВК «Оболонь» взяли участь у ХІХ Всеукраїнській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Відбулася ігрова сесія 2018: "Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети" в рамках проголошеного ООН Міжнародного року сталого туризму задля розвитку.

Детальніше...

Борімося за красу мови, за правильність мови

Друк PDF

2Учні спеціальної школи-інтернату № 25 відзначили Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Детальніше...

День рідної мови у НВК «Оболонь»

Друк PDF

3

В НВК «Оболонь» уже стало традицією 21 лютого вітати учнів шкіл-партнерів по Міжнародному проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Навчання для майбутнього» з Міжнародним днем рідної мови. Цей день було започатковано на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності».

Детальніше...

Зустріч адміністрації та класних батьківських комітетів НВК «Оболонь»

Друк PDF

3Відбулася зустріч адміністрації та класних батьківських комітетів 1-11-х класів НВК «Оболонь», під час якої директор НВК «Оболонь» Зубченко Т.М. познайомила батьків з окремими положеннями Закону України «Про освіту».

Детальніше...

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру

Друк PDF

4Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.

Детальніше...

Герої не вмирають! Вони живуть в наших серцях

Друк PDF

6Герої не вмирають! Вони живуть в наших серцях. Їх назвали Небесною Сотнею-українців, які загинули на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській 18-20 лютого 2014року. Гинули за честь, за волю, за право бути народом. Сьогодні, 20 лютого, учні школи № 14 вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні, серед якої Герой України, випускник 1964 року школи Кульчицький Володимир Станіславович. Світла пам'ять. Слава Україні!

Детальніше...

Районний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови «Особливості підготовки до ЗНО (частина «Аудіювання») та розкриття творчого потенціалу в процесі вивчення іноземних мов»

Друк PDF

img-78c9d33cdc6a225d752d518bf7e492c4-vВ НВК «Потенціал» відбувся районний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови «Особливості активізації творчого потенціалу учнів під час навчання іноземних мов. Підготовка до ЗНО з англійської мови».

Детальніше...

Журавлиний ключ Небесної сотні…

Друк PDF

6 2Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Детальніше...

День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні у НВК «Оболонь»

Друк PDF

220 лютого 2018 року у НВК «Оболонь» була проведена лінійка вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті героїв Небесної Сотні для учнів 5-11-х класів.

Детальніше...

Народжені вмерти – залишаться жити в віках

Друк PDF

000День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

Свято "Масляна іде - свято веде"

Друк PDF

045Добре, коли в родині є гарні традиції, які шануються та підтримуються. В нашому школі їх багато, одна з них – це святкування Масляної. Метою цього заходу було розширити і поглибити знання дітей про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів Зими та зустрічі Весни; сприяти відродженню та впровадженню їх у життя; виховувати любов до рідного краю, до культури та надбань українського народу; підтримати радісний святковий настрій.

Детальніше...

Освітній вояж педагогів Оболонського району

Друк PDF

img-ae2aa5358bccb066348463ee39c088ce-vЗ 12.02.2018 по 16.02.2018 відбулась робоча поїздка педагогічних працівників, організована НМЦ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, до Угорщини (м. Будапешт) та Словакії (м. Братислава) з метою ознайомлення з особливостями освіти в цих європейських країнах. Поїздка була доволі насиченою та продуктивною.  

Детальніше...

Небесна Сотня лине в небеса

Друк PDF

419 лютого 2018 року згідно наказу президента України ''Про вшанування днів Революції Гідності 2014 р.'', з метою патріотичного виховання до Дня вшанування Героїв Небесної сотні в школі № 18 проведено тематичний урок присвячений пам'яті загиблих, під час Революції Гідності.

Детальніше...

АНОНС! Фестиваль доброти і творчості.

Друк PDF

000003333333Запрошуємо на Фестиваль доброти і творчості, де діти дружать з музами, а дорослі знову стають дітьми.

Детальніше...

Зведені кошториси по управлінню освіти Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації на 2018-й рік

Друк PDF

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: ПОСИЛАННЯ 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua