Виховання поважного ставлення до безпеки людини

Друк PDF

2У школі-інтернаті № 25 з метою  виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами захисту від  травм та з метою  запобігання їм було проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності».

Детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей у дитячому садочку №607

Друк PDF

img 8463Освітня робота з дітьми була спрямована на відпрацювання практичних вмінь і навичок дітей в конкретних ситуаціях згідно таких тем: «Дитина і побут», «Дитина і вулиця», «Дитина і гра», «Дитина і природа», «Здоров`я дитини».

Детальніше...

Вітання Н. М. Вахнюк, начальника Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з Новим 2018 роком!

Друк PDF

red christmas bright

Шановні освітяни району! Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичу Вам свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах! Полиште справи всі і на столі папери, бо наближаються Різдво і Новий Рік до нас. Залиште в стороні ви кризу та курсом сильно так не переймайтесь, не думайте, що гривня йде до низу, та паніці не дуже піддавайтесь! А будьте ви до свят готові, в цей радісний та новорічний час. Хай вам щастить! Будьте здорові! Вітаю з Новим Роком вас! З повагою начальник управління освіти Н. Вахнюк

 

  

Вчителі-тренери Microsoft є в Оболонському районі!

Друк PDF

1В рамках Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки та компанією Microsoft Україна було проведено курси підвищення кваліфікації для вчителів-предметників за темою «Використання хмарних технологій в освітньому процесі».

Детальніше...

Новорічне привітання бійцям АТО, які знаходяться на лікуванні в Ірпінському військовому госпіталі

Друк PDF

100 8576На передодні новорічних свят представники управління освіти Оболонського району відвідали бійців АТО в Ірпінському  військовому госпіталі.

Детальніше...

У подорож за Дідом Морозом

Друк PDF

img 3471Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів. Щорічно напередодні Нового року у дошкільному закладі №581 влаштовуються захоплюючі й різноманітні ранки. Діти із радістю водять новорічні хороводи, читають вiршi, танцюють, співають, грають у веселi iгри. Найбільшу радість діти отримали від спілкування з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Детальніше...

Новорічні заходи школи І-ІІ ступенів № 18

Друк PDF

8Згідно річного  плану роботи школи І-ІІ ступенів № 18, плану роботи школи на зимових канікулах  та з метою змістовного проведення новорічних та різдвяних свят було проведено низку заходів.

Детальніше...

Свято Миколая - особливе свято для вихованців школи-інтернату № 25

Друк PDF

10Свято Миколая - особливе свято. Одне з найулюбленіших і довгоочікуваних для всіх, воно знаменує початок циклу різдвяно-новорічних свят. У нашій школі-інтернаті № 25 вже стало доброю традицією щороку  запрошувати гостей на новорічні свята, бо є привід повеселитися, поспілкуватися, поділитися мріями і отримати подарунки.

Детальніше...

Протокол визначення переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (веб-дизайн)

Друк PDF

Просимо ознайомитися з протоколом визначення переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (веб-дизайн)

Детальніше...

Діти в ДНЗ №30 зустрічали Діда Мороза та його онуку Снігуроньку

Друк PDF

11Новорічні свята – одне з найулюбленіших свят для дітей дошкільних освітніх закладів. У новорічні свята здійснюються найпотаємніші дитячі бажання, дітям дарують чудові подарунки, справжнісінький Дід Мороз та Снігуронька приходять для зустрічі з ними і створюють особливу, неповторну атмосферу чарівності. Саме в такій атмосфері пройшли Новорічні свята в ДНЗ №30. З Новим роком! З новим щастям та успіхами!!

Детальніше...

Cвято світла і тепла «Ханука» в НВК №299

Друк PDF

01Пончики, ігри в севівон, свічки і веселий настрій - необхідні атрибути цього свята. У комплексі задовго до Хануки готувалися до свята. У класах на уроках івриту вчителя розповідали дітям про традиції та історію свята.

Детальніше...

Ебру – танцюючі фарби

Друк PDF

6На базі закладу дошкільної освіти № 579 відбулося засідання  «Школи молодого спеціаліста» (вихователі стаж роботи до трьох років) за темою: «Використання інноваційних технологій в зображувальній діяльності».

Детальніше...

Школі № 8 Оболонського району – 80 років!

Друк PDF

imgp3472Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва відсвяткувала свій 80 річний ювілей! Символічна дата з цифрою 8. Адже ця цифра означає силу, енергію, цілеспрямованність! Такою є наша школа: енергійні учні та сильні педагоги цілеспрямовано крокують вперед!

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Цибенка Миколу Васильовича, директора санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 22 з ювілеєм!

Друк PDF

6373Вельмишановний Миколо Васильовичу, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя і любов і добро!

Фестиваль-конкурс «Замість ялинки-новорічні дива»

Друк PDF

5Зимові новорічні свята – найкраща  подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. З дитинства ми звикли запрошувати в гості та прикрашати зелену ялинку на новорічні свята. Але всім відомо, що лише одна жива ялинка очищає повітря стільки, що одній людині вистачає дихати цілий рік. То чи варто її рубати, щоб викинути на смітник після свята?

Детальніше...

Розпочато освітній марафон «Святами та обрядами багата Україна»

Друк PDF

02У дошкільному освітньому закладі №115 розпочато марафон «Святами та обрядами багата Україна». У холі садочка відкрито  резиденцію Святого Миколая.

Детальніше...

Підсумки конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

4На базі НВК № 20 Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено другий етап конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія», на якому команди – учасниці познайомились з історією виникнення, розвитку та становлення країни.  

Детальніше...

Районний семінар-практикум для шкільних бібліотекарів у НВК «Оболонь»

Друк PDF

4З 2016 року НВК «Оболонь» є учасником інноваційного освітнього проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», який затверджено наказом МОН від 05.08.2014 № 900. Головними завданнями проекту є визначення, формування та структурування інформаційних потоків шкільного призначення, їх систематизація і класифікація, поєднання паперових і електронних форм подачі матеріалів користувачам. 

Детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Друк PDF

img 0266Згідно наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.12.2017 року  №931 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району» В НВК №20 14 грудня 2017 року було проведено практичне заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнування будівель, ускладнення погодних умов) та опрацьована схема оповіщення учасників навчально-виховного процесу.

Детальніше...

Спектакль «SCUOLA» відбувся в НВК №20

Друк PDF

9До НВК 20 завітав французький театр «Family Road Show”, який подорожує з Парижу до Тегерана. Спектакль «SCUOLA» на тему школи представлено безкоштовно в 40 шкільних закладах в 14 різних країнах світу: Франція, Бельгія, Швеція, Німеччина, Україна, Греція, Італія..... 

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua