У Пущі-Водиці відбувся XХХVІ туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району

Друк PDF

15Тридцять команд закладів освіти району, 528 учнів, напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні вийшли на старти туристських змагань  краєзнавчих конкурсів, а також взяли участь у майстер-класах «Самчиківський розпис».

Детальніше...

День Миру в НВК «Потенціал»

Друк PDF

2Ми хочемо миру!!! Нам не потрібна війна!!!! Нам боляче чути, як найкращі сини України віддають свої життя лише для того, щоб ми залишилися жити...

Детальніше...

Школа науки DESK запрошує до співпраці!

Друк PDF

011Школа науки DESK - це школа для поглиблення знань та уявлень учнів з біологічних наук та медицини, ознайомлення з науковою діяльністю провідних інститутів України, підготовка до участі у міжнародних конкурсах, наприклад Breakthrough Junior Challenge, а також нетворкінг між прогресивними людьми, що розвивають сучасну науку в Україні та поза її межами.

Детальніше...

Конкурс малюнків на асфальті «Моя школа – школа майбутнього» відбувся в школі №8

Друк PDF

7Серед учнів 5 – 7  класів школи №8 було проведено конкурс малюнків на асфальті «Моя школа – школа майбутнього» . За допомогою крейди та дібраної кольорової гами вони створили неординарні дитячі шедеври. Подвір’я школи перетворилося на невелику казкову країну, де панує різнобарв’я та винахідливість дитячої фантазії.

Детальніше...

В НВК «Оболонь» розпочато роботу над експериментом Всеукраїнського рівня

Друк PDF

220 вересня 2018 року в НВК «Оболонь» відбулася зустріч адміністрації, вчителів початкової школи з Митником Олександром Яковичем, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри практичної психології факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова в рамках роботи над експериментом Всеукраїнського рівня «Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості учня початкової школи ”.

Детальніше...

Увага! Діти на дорозі!

Друк PDF

viber image2В ЗДО №607   в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» проведено комплекс профілактичних заходів, серед яких - заняття, розваги, вікторини з вивчення і закріплення Правил дорожнього руху для вихованців, бесіди з батьками , конкурс малюнка «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Детальніше...

Трудове навчання у контексті оновленого змісту освіти

Друк PDF

dsc0621518 вересня 2018р. на базі СШ №298 відбулась науково-методична конференція, присвячена методичним аспектам викладання предмету «Трудове навчання» за оновленими програмами.

Детальніше...

Міжнародна освітня програма “Go Camp”

Друк PDF

 dsc8093У школі №8 відбулася цікава подія. В рамках міжнародної освітньої програми “Go Camp”, до нас завітала гостя з Англії, Катрін Зальцман.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Малиновську Оксану Леонідівну, директора закладу дошкільної освіти № 49 з ювілеєм!

Друк PDF

img 20170626 210600 806Вельмишановна Оксано Леонідівно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай Вам щастить на кожному кроці і щасливими та багатими на добро, людську щедрість й чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя, любов і добро!

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Король Людмилу Миколаївну, директора школи І ступеня № 326 з 55-річчям!

Друк PDF

22048053 1840821449581633 4626406872468179777 oВельмишановна Людмило Миколаївно, щиро вітаємо Вас з 55-річчям! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Преподобну Олену Олександрівну, директора СШ № 252 імені Василя Симоненка з ювілеєм!

Друк PDF

28575886 1897420556994719 59924154907218523 nВельмишановна Олено Олександрівно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай Вам щастить на кожному кроці і щасливими та багатими на добро, людську щедрість й чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя, любов і добро!

25 музеїв при закладах освіти в Оболонському районі

Друк PDF

7В Оболонському районі міста Києва зареєстровано 25 музеїв при закладах освіти. З них широкого історичного профілю – 3, військово-історичного - 14, історії освіти (закладу освіти) – 2, краєзнавчого - 1, літературного – 1 та етнографічного – 4. З числа перелічених музеїв 8 знаходяться на реконструкції.

Детальніше...

Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №115

Друк PDF

5В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» в ЗДО №115 дітям були запропоновані різноманітні форми пошуково – дослідницької діяльності з засвоєння правил дорожнього руху. Вихователі груп спонукали дітей до самостійного вирішення ситуацій, які можуть виникнути на дорозі, в транспорті тощо…

Детальніше...

Свято Дня відкритих дверей «Сфера-країна творчості» в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера»

Друк PDF

1Свято Дня відкритих дверей «Сфера-країна творчості», присвячене початку нового навчального року, відбулось 11 вересня в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера».

Детальніше...

Відбулася зустріч адміністрації НВК «Оболонь» з батьківською громадскістю з теми: «Нова українська школа. Перші кроки»

Друк PDF

2Під час зустрічі були підняті пітання адаптації учнів шерічного віку до умов освітнього закладу, харчування і режим роботи групи подовженого дня, новітні умови навчання «без домашніх завдань».

Детальніше...

Урок знань пожежної безпеки в НВК «Потенціал»

Друк PDF

10Вогонь – наш надійний помічник. У цьому не важко переконатися, уявивши своє життя без нього. Та водночас вогонь може бути небезпечним.

Детальніше...

«Безпеки дорожнього руху» в ЗДО №668

Друк PDF

8У дошкільному закладі № 668 пройшов цікавий день з безпеки дорожнього руху. Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху.

Детальніше...

Олімпійський урок від олімпійських чемпіонів в НВК «Потенціал»

Друк PDF

1Олімпійський урок від олімпійських чемпіонів – це круто!!! Справжнє свято завітало до НВК «Потенціал» напередодні дня фізичної культури і спорту. Олімпійський урок для малечі провели призерки Олімпійських ігор 2004 року в Афінах Лариса Заспа та Олена Яценко. 

Детальніше...

У школі І-ІІІ ступенів № 8 пройшов олімпійський урок

Друк PDF

 dsc79595 вересня 2018 року в школі І-ІІІ ступенів № 8 пройшов олімпійський урок. До школи завітали віце-президент федерації академічної греблі м. Києва, директор ДЮСШ з академічного веслування "БУРЕВІСНИК" Продан Антон Сергійович та заступник директора ДЮСШ "БУРЕВІСНИК" Сівко Світлана Василівна.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua