Науково-ігрове шоу «Цікава англійська»

Друк PDF

p1000494У НВК №240 відбулося науково-ігрове шоу «Цікава англійська». Разом з улюбленими героями мультфільму «Фіксіки» діти вивчали нові слова та вирази англійською мовою. Брали участь в розвагах, де змогли закріпити вивчені вислови. А потім поринули в англомовне середовище разом з героями мультфільму.

Детальніше...

Мовний табір з поглибленим вивченням французької мови "ТАЗІМС" в НВК №20

Друк PDF

8Одним із нестандартних підходів до забезпечення активного відпочинку і водночас якісного навчання мовам є створення літніх мовних пришкільних таборів. Літній мовний табір, який створено на базі НВК №20 має назву ТАЗІМС, що позначає Табір Активних Знавців Іноземних Мов та Спорту, де активно вивчають французьку та англійську мови, приділяють належну увагу фізичній культурі.

Детальніше...

День Греції в шкільному таборі "Сонечко-Sonne-Sun"

Друк PDF

5Весело і цікаво пройшли Олімпійські змагання у мовному (німецько-англійському) оздоровчому шкільному таборі "Сонечко-Sonne-Sun", які відбулися в парку "Кинь грусть" в межах запланованого Дня Греції!

Детальніше...

Мовний оздоровчий шкільний табір "Сонечко-Sonne-Sun"

Друк PDF

333Відпочиваючі у мовному (німецько-англійському) оздоровчому шкільному таборі "Сонечко-Sonne-Sun" відвідали Національний еколого-натуралістичний центр учнівський молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України - позашкільна установа, що проводить навчально-виховну та методичну роботу в області біологічної, валеологічної, екологічної, аграрної освіти учнівський молоді.

Детальніше...

Жеребкування на вільні місця в школі № 8

Друк PDF

dsc047965 червня 2018 року в школі І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва відбулося жеребкування на вільні місця до 1-го класу. Процедура нова і проводилася вперше, тому хвилювалися всі – і батьки, і вчителі, і адміністрація школи.

Детальніше...

До відома батьків! Зміни до наказу «Про організацію відпочинку дітей-учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва у таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році»

Друк PDF

У зв’язку з внесеними змінами до наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 24.05.2018р. № 502 «Про організацію відпочинку дітей-учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва у таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році» зменшена загальна вартість путівки на 18 днів, а саме: була - 923,76 грн., стала - 882,00 грн.; на 9 днів пропорційно була - 461,88 грн., стала - 441,00 грнПросимо батьків звертатися до начальників таборів із заявами щодо повернення надміру сплачених коштів. Копія заяви додається: ЗРАЗОК

 

 

Урочистий мітинг «Герої-Оболонці»

Друк PDF

img 3218В НВК "Потенціал" відбувся урочистий мітинг з нагоди передачі стенда «Герої-Оболонці», загиблих на війні жителів Оболоні. Саме не випадково було вибрано цей день, День напередодні 29-го Дня Народження (1 червня, 1989р) Героя війни на Донбасі, Оболонця, учня гімназії «Потенціал» Олексія Дурмасенка - кіборга «Динамо».

Детальніше...

Відкриття зміни в дитячому таборі відпочинку «Сходинки до інформатики» з денним перебуванням дітей на базі школи І ступеня № 268 м. Києва

Друк PDF

p 20180601 111721Вже п’ятнадцятий рік поспіль у школі І ступеня № 268 Оболонського району міста Києва працює дитячий табір відпочинку «Сходинки до інформатики» з денним перебуванням дітей.

Детальніше...

Останній дзвоник в НВК «Потенціал» як свято яскравих барв!

Друк PDF

img 9858 0Просимо переглянути фотозвіт зі святкової події.

Детальніше...

День захисту дітей в Оболонському районі

Друк PDF

dsc 012777Фотозвіт про День захисту дітей в Оболонському районі

Детальніше...

День захисту прав дітей у спеціалізовані школі №14

Друк PDF

11 червня, у День захисту прав дітей, у спеціалізовані школі  №14 імені українського професора Сергія Федоровича Грушевського.   стартував мовний (німецько-англійський) оздоровчий шкільний табір   "Сонечко-Sonne- Sone".    

Детальніше...

Зібралась на дзвоник останній весела шкільна дітвора!

Друк PDF

Сьогодні в нашій школі відбулося особливе свято останнього дзвоника під назвою: “Вокзал прощання”. Радісне і водночас трішки сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей.

Детальніше...

Фестиваль «Грані педагогічної майстерності»

Друк PDF

20180601 1040141 червня 2018 року – в Міжнародний день захисту дітей – в Оболонському районі відбувся фестиваль «Грані педагогічної майстерності» під девізом: «Розуміння. Розвиток. Творчість: від дитячого садочка – до школи!»

Детальніше...

Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв «Змієрія-2018»

Друк PDF

Зimg 9903 нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва, в Національному музеї народної архітектури та побуту України с. Пирогів відбувся Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв "Змієрія-2018". Організували та провели фестиваль Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та  Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району.

Детальніше...

З нагоди 25 річчя Дипломатичних Відносин України - Німеччини та Року українсько-німецьких мов 2017-2018

Друк PDF

12В плані реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції, 23 травня 2018року в районі відбулось свято з нагоди 25 річчя Дипломатичних Відносин України - Німеччини та Року українсько-німецьких мов 2017-2018.

Детальніше...

Увага! Інформація про вибір оригінал-макетів підручників для 1 класу

Друк PDF

Шановні керівники, вчителі закладів освіти Оболонського району, просимо ознайомитися з інформацією про вибір оригінал-макетів підручників для 1 класу. Документ.

Школа: партнер майбутнього

Друк PDF

Абревіатура PASCH- це ініціатива «Школа: партнер майбутнього». Ця ініціатива об’єднує близько 1800 шкіл у всьому світі, в яких німецькій мові приділяється дуже велика увага.

Детальніше...

Пісенний конкурс «Євробачення» у школі № 9

Друк PDF

11До Дня Європи в рамках тижня іноземних мов у школі № 9 відбувся пісенний конкурс «Євробачення», який  вже  традиційно  проходить у школі в травні. Кожного  разу  з'являються нові  таланти, а неочікувані  виступи  приголомшують  глядачів  та жюрі.

Детальніше...

Діалог двох культур

Друк PDF

2Цій темі була присвячена зустріч учнів 10-А класу НВК «Оболонь» із носієм німецької мови Кевіном Вальтером у рамках року українсько- німецьких мов.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua