Виставка дитячих поробок з природного матеріалу «Осінь золота»

Друк PDF

3У школі І ступеня №268 пройшла виставка дитячих поробок з природного матеріалу «Осінь золота». Участь у подібних конкурсах завжди приносить дітям творчу радість і розвиває у школярів естетичний і художній смак. Виставка була дуже яскравою та цікавою, а кожна робота - неповторною і зроблена з душею.

Детальніше...

День гідності та свободи

Друк PDF

1Україна- це територія гідності та свободи. Указом президента України від 13 листопада 2014 року  було проголошено 21 листопада відзначати як День гідності та свободи. Сьогодні в спеціалізованій школі №14 ім. С.Ф. Грушевського відбувся урочистий захід на цю честь.

Детальніше...

Київський фестиваль технічної творчості “Creative Park”

Друк PDF

4На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту на 2017 рік, з метою пропаганди науково-технічної творчості серед учнівської молоді, 18 листопада у ЦНТТМ “Сфера” відбувся Київський фестиваль технічної творчості “Creative Park“.

Детальніше...

День Музики в школі № 9

Друк PDF

8В рамках «Тижня педагогічної майстерності» в школі № 9 відбувся день Музики. Протягом дня школярі, вчителі та батьки мали змогу під час перерв проявити свої творчі здібності, показати свої навички гри на музичних інструментах та вокалу. Всі з великим задоволенням, радістю та цікавістю приймали участь у заходах. 

Детальніше...

Оголошено міський конкурс національно-патріотичного фото «Ми - сини твої, Україно!» до Дня збройних сил України

Друк PDF

На виконання Указу Президента України №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 743-р «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», Наказу МОН України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання, Методичних рекомендацій МОН щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».

Детальніше...

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (комп'ютерна графіка)

Друк PDF

image1Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп'ютерної графіки. Просимо ознайомитися з результатами. Вітаємо переможців!

Детальніше...

Переможці першого етапу конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

5Розпочався восьмий районний конкурс «Країнознавець». Цього навчального року учнівська молодь Оболонського району вивчає Республіку Грузія. Одинадцять команд за кілька місяців познайомляться з географією, історією та культурою країни, що асоціюється з величчю Кавказьких гір, теплом Чорного моря та гостинністю населення.

Детальніше...

Учні спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» на конкурсах з інформатики та інформаційних технологій

Друк PDF

3Відповідно до листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 22.05.2017 № 2.2-1179 «Про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2016–2017 н.р. та організацію конкурсу «Бобер» у 2017–2018 н.р.» з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики серед учнів 2 – 11 класів відбувся Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер – 2017”.

Детальніше...

Відновлення будівлі спеціалізованої школи №298

Друк PDF

3У спеціалізованій школі №298 активно проводяться роботи щодо відновлення фасаду будівлі. Нині зроблено заміну вікон на енергоефективні в коридорах, на сходах, в спортивному залі та відремонтовано фасад школи.

Детальніше...

Використання інноваційних технологій, новітніх методик, сучасного підходу до організації тематичних музичних свят

Друк PDF

8В дитячому садочку №115 відбулося методичне об’єднання за темою: «Використання інноваційних технологій, новітніх методик, сучасного підходу до організації тематичних музичних свят».

Детальніше...

Бібліотечний квест «Як знайти найбільший скарб бібліотеки?» для учнів 6 класу

Друк PDF

4Виховання та формування у дітей глибоких громадянських патріотичних почуттів; вивчення та популяризації історії своєї малої Батьківщини ;розвитку творчих здібностей дітей; популяризації і розвитку нового виду змагань; створення альтернативи пасивному способу відпочинку; розвивати в  учасників квесту активність, амбіційність, комунікабельність, креативність стали метою заходу «Як знайти найбільший скарб бібліотеки?»

Детальніше...

Відбувся фестиваль творчості для дітей та молоді «Повір у себе»

Друк PDF

3В актовій залі Оболонської РДА відбувся Гала-концерт районного туру Київського міського фестивалю творчості для дітей та молоді «Повір у себе». Як і в попередні роки вихованці школи-інтернату № 25, не покладаючи рук старанно готувалися до участі в ньому.

Детальніше...

Участь учнів 10-их класів школи І-ІІІ ступенів № 226 у вишколі з вогневої підготовки

Друк PDF

20171109 123906На базі військово-патріотичного табору «Азовець» відбувся вишкіл з вогневої підготовки та тактики ведення сучасного бою для учнів 10-их класів школи № 226.

Детальніше...

Навчання з техніки безпеки життя при загрозі терористичних актів

Друк PDF

31У НВК №299 пройшли навчання з техніки безпеки щодо протидії тероризму та запобіганню терористичних нападів.

Детальніше...

Підтвердження почесного звання «Народний художній колектив»

Друк PDF

3У Дитячому оздоровчо-екологічному центрі Оболонського району  м.Києва  відбувся Творчий звіт  колективів ДОЕЦ  на підтвердження звання «Народний». Це студії: «Образотворче мистецтво» керівники – відмінник освіти України Панченко Н.В. та Рябчук А.В. Вікторівна,  студії «Кераміка» керівники - Спірідонова  Г.П., Соловіцька Л.В., Рябчук А.В., студія «Декоративний розпис» керівник Венглінська Г.Ю.

Детальніше...

День української писемності та мови

Друк PDF

99На виконання рішення Київської міської ради від 28.05.2015 № 571/1435 «Про затвердження Концепції розвитку української мови, культури та виховання історичної пам’яті жителів міста Києва на 2015-2020 роки», враховуючи рішення Київської міської ради від 05.10.2017 № 166/3173 «Про заходи щодо забезпечення регіональної мовної політики в місті Києві»  9 листопада 2017 року в Оболонському управлінні освіти було організовано написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. До заходу, як і зазвичай кожного року, традиційно особисто долучилася начальник управління Вахнюк Н.М. та всі працівники установи.

Детальніше...

День української писемності в школі № 9

Друк PDF

7До дня української писемності традиційно у школі  № 9 пройшли  заходи, присвячені цій даті. Родзинкою цьогорічного святкування став відкритий урок у форматі ток-шоу «Стосується кожного», який підготували учні  8-Б  та 5-А класів під керівництвом вчителя української мови і літератури Олійник Алли Михайлівни.

Детальніше...

День української писемності в СШ №214

Друк PDF

01Заходи до Дня української писемності відбулися в СШ №214 «Народ скаже, як зав’яже…»

Детальніше...

У школі №170 відбувся урок до Дня української писемності

Друк PDF

3Сімнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності традиційно відбувся в День української писемності та мови  – 9-го листопада. 

Детальніше...

Пам`ять крізь роки…

Друк PDF

46 листопада 1943 року для нашого міста відбулася важлива подія - визволення Києва від нацистських окупантів

Детальніше...

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua