УВАГА! 23 травня 2017 року розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання!

Друк PDF

З 23 травня 2017 року розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів та осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів у 2017 році. Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 16 червня.

 

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться проведенням тесту з української мови і літератури (23 травня).

Графік проведення основної сесії ЗНО-2017:

 • 23 травня - українська мова і література
 • 25 травня - іспанська мова
 • 25 травня - німецька мова
 • 25 травня - французька мова
 • 29 травня - англійська мова
 • 31 травня - математика
 • 02 червня - історія України
 • 06 червня - російська мова
 • 08 червня - біологія
 • 12 червня - географія
 • 14 червня - фізика
 • 16 червня - хімія

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року в місті Києві зареєструвалося 19,8 тисяч осіб. З них: 14,7 тис. учнів - випускники загальноосвітніх навчальних закладів, 1 тис. учнів - випускники професійно- технічних навчальних закладів, 4,2 тис. осіб - випускники минулих років.

ЗНО у Києві буде проводиться у 104 пунктах тестування. З них, 90 пунктів організовано у загальноосвітніх навчальних закладах, 2 - у закладах професійно-технічної освіти; 12 - у вищих навчальних закладах.

До проведення ЗНО залучено біля 5 тисяч педагогічних та науково- педагогічних працівників навчальних закладів міста Києва, з них понад 4 тисячі - вчителі загальноосвітніх навчальних закладів. 28 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером та пін-кодом сертифіката, указаним у ньому. Радимо не зволікати із роздруком запрошення-перепустки, що є одним з обов'язкових документів для допуску до пункту тестування. Також адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщені в мобільному додатку «Моє ЗНО».

До уваги керівників навчальних закладів!

Інформацію про пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, де випускники очолюваної Вами освітньої установи складатимуть тести, розміщено на сторінці навчального закладу у розділі «Пункти проведення ЗНО». Доступ до сторінки здійснюється за логіном та паролем, отриманим раніше від регіонального центру оцінювання якості освіти. До уваги випускників та батьків! У день проведення ЗНО необхідно мати при собі Сертифікат, паспорт або інший документ ( серія та номер якого зазначені в Сертифікаті), запрошення-перепустку та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору. За бажанням учасники можуть взяти з собою прозору пляшку з питною водою. Під час проходження ЗНО ЗАБОРОНЕНО мати при собі: засоби зв'язку, присторої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів та пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року відбудеться з 3 по 12 липня.

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua