Пошуково-дослідницька діяльність шляхом екологічного виховання

Друк PDF

2На території  Національного еколого-натуралістичного центру  м. Києва було проведено методобєднання для вихователів Оболонського району, за темою: «Пошуково-дослідницька діяльність шляхом екологічного виховання».

 

 

 

 

Основними питаннями для обговорення були:

  • Виховання екологічної культури та перспективи екологічної освіти в дошкільних закладах.
  • Пошуково-дослідницька  діяльність дошкільників під час екологічного виховання.

Учасники методобєднання мали змогу ознайомитись з цікавими матеріалами, які можна використати в роботі з дошкільниками. Прийняли участь у практикумі з дослідницької діяльності та були ознайомлені з розмаїттям рослинного світу. А також мали змогу отримати насіння різних корисних рослин для створення екологічної стежини на території дошкільного закладу.

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua