Проведено двадцятий районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини міста Києва «Києвознавець»

Друк PDF

5Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено двадцятий районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини міста Києва «Києвознавець»

 

 

 

 Учасниками заходу стали команди ЗНЗ №№ 8, 9, 143, 170, 225, 233, 240, 245, 252, «Оболонь» та «Потенціал». Конкурсна програма охоплювала період Козацької доби і містила питання з історії, господарства та культури міста; завдання на знання провідних постатей зазначеного періоду та їх внеску у розвиток Києва, пам'яток архітектури, присвячених подіям та постатям тих часів.

За півтори години, що тривав конкурс, команди виконали вісім завдань, пов'язаних з даною темою (тести, кросворд, вікторини, завдання на знання окремих подій, а також встановлення хронології, фото завдання тощо).
Практично всі команди - учасниці продемонстрували високий рівень знань під час виконання завдань, а переможцями конкурсу стали:

  • І місце - НВК № 143
  • ІІ місце – школа І-ІІІ ступенів № 233
  • ІІІ місце – школа – І-ІІІ ступенів № 245

Організатори та учасники конкурсу висловлюють вдячність школі І-ІІІ ступенів № 231 (директор Світла О.С.) за гостинність та прекрасні умови, надані для проведення заходу.

1
2
3
4
5

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua