Козацькому роду нема переводу!

Друк PDF

5Відповідно до річного плану роботи школи-інтернату №25 було проведено низку заходів за темою «Козацькому роду нема переводу».

 

 

 

 

В рамках цього місячника проводилися презентації, вікторини, конкурси, змагання, пішохідні екскурсії тощо, де учні та педагоги намагалися висвітлити роль козацтва для України та показати їхні традиції.
Розпочалося все з тематичної презентації, де учні пригадали історію козацтва, їх значення та важливість. Спортивні змагання пройшли в атмосфері волелюбства, мужності, відваги та міцного духа, учасники змагались в уміннях та навичках притаманних справжнім козакам. Пішохідна екскурсія дала можливість учням на собі відчути справжній дух козацтва.
Місячник закінчився, але робота по вихованню патріотизму, любові до своєї Батьківщини серед наших учнів продовжується далі.

1
2
3
5
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua