Навчальна екскурсія до Верховної Ради України

Друк PDF

 2Учні 10-А класу НВК «Оболонь»  спільно з вчителем історії та правознавства Петровою Т.М. з метою вивчення роботи законодавчої влади України, відвідали Верховну Раду України.

 

 

 В ході екскурсії учні не лише ознайомилися з методами роботи органу законодавчої влади, а й мали змогу відвідати Залу засідань Верховної Ради України, побували у кулуарах, де народні депутати проводять важливі наради. Крім того, десятикласники відвідали виставку, яка розповідає про історію проголошення та відновлення незалежності України. Інформація екскурсії, яку провела Анна Олександрівна, розширює знання учнів не тільки з правознавства, а й з історії України. На згадку про екскурсію учням подарували брошуру «Майбутнім депутатам України».

 1
 2
 3
 4
 5
 7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua