На зустріч капеланів завітали діти із центру науково-технічної творчості «Сфера»

Друк PDF

zustirch kapelaniv 2У Центру науково-технічної творчості молоді "Сфера" відбулась зустріч вихованців із військовими капеланами Національної гвардії України, яка відбулась на території Київської Православної Богословської Академії (Михайлівського Золотоверхого Собору).

 

 

 

В цей день проходила робоча зустріч представників служби військового духовенства (капеланської служби) та психологів Національної гвардії України з капеланами командування Збройних Сил США в Європі.

В рамках заходу вихованці "Сфери" мали змогу поспілкуватися із капеланами та передати для воїнів АТО вироби, котрі зробили власноруч - малюнки, листи із побажаннями, дерев`яні хрестики та голуби миру. Було зазначено, що кожна дитина готувала свої вироби з любов’ю, побажаннями та із тими відчуттями, які вони хотіли донести до людей, що охороняють нас на Сході нашої держави. В свою чергу військовий капелан військової частини 3035 Східного ОТО отець Діонісій отримав теплі подарунки та пообіцяв передати їх до військовослужбовців, які знаходяться в зоні проведення АТО.

Посилання: http://ngu.gov.ua/ua/news/na-zustrich-kapelaniv-zavitaly-dity-iz-centru-naukovo-tehnichnoyi-tvorchosti-sfera

 

zustirch kapelaniv 1
zustirch kapelaniv 2

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua