Відбулось засідання колегії управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Друк PDF

01

Начальник управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Вахнюк провела  засідання колегії  управління освіти. В роботі  колегії взяли участь керівники   закладів освіти району, начальник Служби у справах дітей Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Бурлака Алла Сергіївна, її заступник Карпенко Оксана Миколаївна, старший інспектор управління патрульної поліції у м. Києві Берсименко Юлія Вікторівна. 

 

 

 

 

 

На порядку денному засідання колегії розглядалось два питання:

І. Правоосвітня робота загальноосвітніх навчальних закладів у напрямі профілактики дитячої злочинності та бездоглядності, як засіб формування правової культури та правової свідомості громадян.

ІІ. Співпраця психологічної служби із адміністрацією та шляхи створення психологічного комфорту в навчальному закладі з метою зниження тривожності та напруги у дітей.

        Начальник відділу  позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Остапець Леонід Леонідович доповів про забезпечення в навчальних закладах району правоосвітньої та профілактичної роботи серед учнів по попередженню дитячої злочинності та бездоглядності.

         Під час обговорення виступу особливу увагу було приділено питанню співпраці структурних підрозділів  райдержадміністрації, установ  та організацій району. 

          Про співпрацю психологічної служби із адміністрацією освітнього закладу та шляхи створення психологічного комфорту в учнівському та педагогічному колективі з метою зниження тривожності та напруги у дітей виступили Хмелєва-Токарєва Ольга Василівна,  завідувач науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи інституту післядипломної педагогічної освіти університету  імені Бориса Гринченка та Виговська Марина Олександрівна, практичний психолог методичного центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти.

       У підсумку роботи начальник управління освіти Наталія Вахнюк подякувала членам колегії та запрошеним за конструктивну співпрацю, висловила сподівання, що усі зауваження і побажання будуть враховані в подальшій роботі.

01
02
03
04
05
06

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua