Проект "Славетні епохи України" в НВК «Потенціал»

Друк PDF

1У НВК «Потенціал» стартував довготривалий проект Громадської організації "Київська міська спілка ветеранів АТО" "Славетні епохи України", який спрямований на національно-патріотичне виховання молоді.

 

 

 

 

 

Кажуть, що без минулого немає і майбутнього. Вивчення  та аналіз нашої історії  дуже важливі для тих, хто живе сьогодні аби крокувати далі, уникнути помилок.

Автор проекту «Славетні епохи України» - Дурмасенко Олег Леонідович, батько випускника гімназії Дурмасенка Олексія, який загинув на Сході України, захищаючи свою рідну землю.

Лектор – Ільчишин Сергій – історик-дослідник, науковець.

Гість – Баранов Віталій Анатолійович, ветеран АТО, Голова Спілки ветеранів АТО Оболонського району, комбат 81-ої бригади.

Мета даного проекту – донести молодому поколінню могутність нашого народу та міць нації, яка за всі віки існування, незважаючи на знищення і приниження, не зігнулася, а навпаки починає відтворення великої історичної державності у Східній Європі і в майбутньому може стати новим диханням у законсервованому соціумі Старої Європи.

Діти додоторкнулись до історичного духу видатних особистостей славетної української нації! Цей дух зараз надихає наших сучасних Героїв-захисників та справжніх українських патріотів на нові подвиги! Ми пишаємось тим, що ми – українці!

 

1
2
3

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua