Пам`ять крізь роки…

Друк PDF

46 листопада 1943 року для нашого міста відбулася важлива подія - визволення Києва від нацистських окупантів

 

 

 

 

 

 

Учні НВК «Потенціал»  разом з волонтерами Соціального Центру "Перспектива-Оболонь" вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя під час визволення Києва в листопаді 1943 року.

Київська операція стала центральною подією в битві за Україну. Вона серед тих битв, що вирішили долю Другої світової війни. Вже 74 роки кожного листопада наше рідне місто відзначає день свого визволення від нацистської окупації. Київ живе, він вдячно крізь роки пам’ятає про всіх, хто вже не повернеться ніколи з тієї жорстокої війни.

Схилимо голови перед світлою пам’яттю всіх, хто ввійшов у безсмертя! Ми пам'ятаємо, якою ціною завойована ця Перемога. Ті, хто пережив це – не забудуть. Пам'ятаємо і ми – нащадки Переможців. Ми пам'ятаємо, ми пишаємося!

1
2
3

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua