День української писемності в школі № 9

Друк PDF

7До дня української писемності традиційно у школі  № 9 пройшли  заходи, присвячені цій даті. Родзинкою цьогорічного святкування став відкритий урок у форматі ток-шоу «Стосується кожного», який підготували учні  8-Б  та 5-А класів під керівництвом вчителя української мови і літератури Олійник Алли Михайлівни.

 

 

 

 

Школярі  згадали історію розвитку української мови й мовні  проблеми сьогодення і активно долучилися до дискусії, де продемонстрували свої декламаторські та акторські здібності. Також учні школи традиційно долучилися до цьогорічного радіодиктанту національної єдності під девізом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета!».

1
2
3
4
5
6
8
7
dsc 0202

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua