Навчання з техніки безпеки життя при загрозі терористичних актів

Друк PDF

31У НВК №299 пройшли навчання з техніки безпеки щодо протидії тероризму та запобіганню терористичних нападів.

 

 

 

 

Навчання проводив Еліот Леві – експерт з безпеки компанії Sdema Group  (міжнародної компанії з постачання рішень та послуг щодо безпеки в країні, яка спеціалізується на розробці концепції безпеки, майстер-плануванні та управлінні проектами в галузі безпеки). Еліот Леві очолює відділ тренінгів та здійснює нагляд за всіма курсами безпеки компанії Sdema Group.  Він має  понад 20-річний досвід у всіх аспектах управління безпекою та навчанням авіакомпаній та об'єктів. Він 17 років очолював навчальний відділ Ізраїльської авіаційної компанії El Al, керував захистом авіаційних станцій El Al у США та посольств Ізраїлю у всьому світі.

У ході занять вчителі, вихователі та учні ознайомилися з характерними ознаками, що вказують на можливу наявність вибухових пристроїв, правилами поведінки в надзвичайних ситуаціях, пов’язаних із загрозою терористичних нападів, проаналізували  ситуації  на основі реальних терористичних актів, які відбувалися, на жаль, в різних країнах світу (Лондон, Нью-Йорк, Париж, Брюссель, Стамбул), склали алгоритм дій при виявленні вибухового пристрою та при загрозі терористичного акту.

На прикладі відеоролику спроби терористичного нападу на школу в Загребі (Хорватія) вчителі відпрацювали всі можливі варіанти дій щодо рятування життя дітей.

Учні дізналися про дії, які не можна робити під час можливого терористичного акту, а саме: не чіпати покинуті пакети (сумки, коробки тощо) і не підпускати до них інших, не робити самостійних дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями - це може призвести до їх вибуху, численних жертв, руйнувань,  у присутності терористів не висловлювати своє незадоволення, утриматися від різких рухів та криків, не чинити опір озброєним нападникам та багато іншої корисної інформації.

Також були проведенні навчання, під час яких учні НВК №299 та вихованці ДНЗ №588 практично опановували теоретичні знання та дії, спрямовані на захист життя при можливому терористичному нападі.

Еліот Леві наголосив, що найважливіша цінність – людське життя і від дотримування правил безпеки залежить наше життя і життя наших дітей! 

 

20
21
25
31
33
34
38
39
40

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua