Відбувся фестиваль творчості для дітей та молоді «Повір у себе»

Друк PDF

3В актовій залі Оболонської РДА відбувся Гала-концерт районного туру Київського міського фестивалю творчості для дітей та молоді «Повір у себе». Як і в попередні роки вихованці школи-інтернату № 25, не покладаючи рук старанно готувалися до участі в ньому.

 

 

 

Пройшовши нелегкий шлях  підготовки  та відбору кращих виконавців,  ми змогли здобути перемогу і стали Лауреатами у номінації -  «Вокально-хоровий жанр» (керівник – Михасевич А.П.),  «Хореографічний жанр» (керівник – Сидоришина Р.О.). Також дипломами були відзначені роботи учнів «Квітуча гілка Сакури» (керівник – Панченко В.І.), «Квітуча Японія» (керівник – Котляр М.О.).

Попереду ще багато кропіткої роботи у підготовці до Міського Гала-концерту, але наші вихованці сповнені натхнення, сил та енергії продовжувати і далі приємно дивувати  глядачів. Ми щиро їм бажаємо успіхів та перемоги!

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua