Свято Миколая - особливе свято для вихованців школи-інтернату № 25

Друк PDF

10Свято Миколая - особливе свято. Одне з найулюбленіших і довгоочікуваних для всіх, воно знаменує початок циклу різдвяно-новорічних свят. У нашій школі-інтернаті № 25 вже стало доброю традицією щороку  запрошувати гостей на новорічні свята, бо є привід повеселитися, поспілкуватися, поділитися мріями і отримати подарунки.

 

 

Так, на передодні дня Святого Миколая, у школу-інтернат № 2 завітали представники Київської дитячої Академії мистецтв. Обдаровані студенти для членів гуртка «Олівець-малювець» та всіх бажаючих учнів провели цікавий майстер-клас з образотворчого-мистецтва, а також святкову виставу. Щоб наші вихованці і надалі продовжували розвивати свої творчі здібності, дитяча Академія мистецтв подарувала їм матеріали  для рукоділля та образотворчого мистецтва.

Святий Миколай не забарився, і під подушками діточок залишив набори солодощів. Як і в попередні роки його помічниками стали представники ТОВ «Світкомплект» (І.Ганзя).  В цьому році до привітань наших вихованців приєднався і депутат Київської міської ради Турець В.В. 

Чудовим продовженням  стало загальношкільне свято «Миколай, Миколай ти до нас завітай ! », на якому учні показали свої таланти у співах, танцях, декламуванні віршів та  майстерність перевтілення.

Всім було захоплююче цікаво, весело, радісно. Різдвяно-новорічні свята продовжуються. Чекаємо на зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою. До зустрічі!!!

2
5
7
8
9
10
11
12
13
14

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua