У закладі дошкільної освіти № 263 відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників

Друк PDF

11Наприкінці циклу різдвяних свят на базі дошкільного навчального закладу № 263 відбулося  засідання методичного обєднання музичних керівників за темою: «Використання народного фольклору у святкуванні новорічних свят». 

 

 

 

 Залучення до української народної спадщини вчить дітей поважати і шанувати народні традиції, культуру українського народу, сприяє національно-патріотичному вихованню.

Настав благословенний час відродження духовної культури українського народу. До уваги слухачів були представлені колядки та щедрівки, які повертаються до нас. А готувалися до них діти заздалегідь, разом з дорослими виготовляли атрибути і декорації, костюми персонажів за сценарієм, розучували колядки та щедрівки, перевдягалися у традиційних персонажів: Маланки та Василя, водили Козу, бажали здоровя та удачі. Діти завзято співали, танцювали. Присутні отримали вітання від колядників, а колядники отримали подарунки від гостей.

В другій частині методичного об’єднання музичними керівниками Риштаковою А.В. та Пахомовою Т.Ю. були проведенні флеш-ігри де присутні мали змогу відгадати та заспівати зашифровані дитячі твори композиторів.

Завершилась зустріч щирим спілкуванням добрих друзів, обговоренням планів на майбутнє. Гарний настрій , добрі побажання подарувало свято глядачам.

1
2
3
4
5
7
11
44

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua