Навчаючи інших, вчимося самі!

Друк PDF

8Під таким девізом пройшов бінарний урок у 8-Б класі (вчителі Сидоренко Леся Володимирівна. та Мельник Олена Василівна).

 

 

 

 

Нині використання бінарних уроків в школах набуває популярності. Так і у школі №231 об’єднали два предмети – українську мову та інформатику. Бінарний урок – захоплююча і нестандартна форма проведення уроків у навчальних закладах, які формують ключові життєві та предметні компетенції учнів; дає можливість розвивати логічне мислення; створювати умови для творчої самостійної роботи.

Метою бінарного уроку було:

  • Інформатика: закріпити навички введення даних в таблиці Excel; об’єднання комірок; форматування таблиць.
  • Українська мова: закріпити знання з правопису складних слів; слів з подвоєнням; слів з м’яким знаком; слів з апострофом.

Результат: роздатковий матеріал для уроків української мови.

3
4
5
01
1
2
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua