Вітаємо Ковальчук Надію Петрівну, вчителя української мови і летератури НВК № 143 з перемогою на Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року"!

Друк PDF

000Ковальчук Надія Петрівна, вчитель  НВК № 143, здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» у номінації «Українська мова і література»!

 

 

 

 

 

Протягом жовтня 2017 – січня 2018 року учителі всієї України змагалися за право отримати звання «Вчитель року». В цьому році це були вчителі номінацій «Фізика», «Фізична культура», «Німецька мова» та «Українська  мова та література». Вчитель НВК № 143 Ковальчук Надія Петрівна стала переможцем на першому (районному) етапі у номінації «Українська  мова та література». На міському етапі – посіла почесне друге місце.

Учасники продемонстрували педагогічну майстерність у таких випробуваннях, як «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Навчальний проект», «Практична робота» а також проведення уроку у незнайомому класі.

На кожному етапі випробувань Ковальчук Надія Петрівна продемонструвала високий рівень методики навчання предмета, представила власний досвід роботи, свої педагогічні ідеї та досягнення, творчий підхід щодо використання сучасних інноваційних технологій.

Вітаємо Надію Петрівну та бажаємо їй подальшого творчого натхнення, цікавих уроків та  підкорення нових професійних вершин!

img 5551
 dsc2469
 dsc2480
 dsc2515

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua