Патріотизм – це одна із ланок людського характеру

Друк PDF

4Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.

 

 

 

     

 З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості в спеціальній школі-інтернаті № 25  було проведено цикл заходів присвячених Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

           На тематичних уроках («Герої нашого часу.», «Ангели Майдану.».), виховних годинах («А Сотня відлетіла в небеса…», «У їхніх серцях жила Україна.», «Небесна сотня: Герої не вмирають!») вихованці нашої школи  мали змогу ще більше дізнатися про події на Майдані 2014 року.

Було показано презентацію "Вшануймо пам'ять Героїв Небесної сотні": документальні кадри, про жертовність та героїзм українського народу в наш час. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Ми не маємо права забути про  Героїв Небесної Сотні, ми в неоплатному боргу перед ними. І найменше, що ми можемо зробити – це пам’ятати та вшановувати їх пам’ять. Герої не вмирають! Слава Героям!

1
2
3
4
5
7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua