Зустріч адміністрації та класних батьківських комітетів НВК «Оболонь»

Друк PDF

3Відбулася зустріч адміністрації та класних батьківських комітетів 1-11-х класів НВК «Оболонь», під час якої директор НВК «Оболонь» Зубченко Т.М. познайомила батьків з окремими положеннями Закону України «Про освіту».

 

 

 

 З метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу батькам була надана інформація по капітальних видатках, інформація про щодо придбаних товарів, виконаних робіт, послуг за рахунок загального фонду бюджету по НВК "Оболонь" за 12 місяців 2017 року та отримані у 2017 році матеріальні цінності на побутові потреби.

Було розглянуто питання щодо співпраці класних батьківських комітетів та класних керівників у створенні блогів класів.

1
2
3

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua