День рідної мови у НВК «Оболонь»

Друк PDF

3

В НВК «Оболонь» уже стало традицією 21 лютого вітати учнів шкіл-партнерів по Міжнародному проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Навчання для майбутнього» з Міжнародним днем рідної мови. Цей день було започатковано на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності».

 

 

 

21 лютого 2018 року була проведена онлайн конференція, в якій взяли участь учні НВК «Оболонь» та учні Європейського ліцею м. Баку Азербайджан.

З нагоди свята кожна школа підготувала свій виступ, який включав привітання учнів шкіл –партнерів рідною мовою, ознайомлення з відомими національними письменниками, читання віршів рідною мовою з перекладом на англійську мову, виконання пісень рідною мовою, ознайомлення з національними традиціями.

Мова – це найцінніше з надбань народу, духовний скарб нації. Дбаймо про рідну мову, шануючи право інших народів на свою!

1
2
3
4
5
6
7
8

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua