Семінар у Санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів № 22

Друк PDF

4У Санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів № 22 Оболонського району м. Києва було проведено семінар на тему: «Організація навчальної, корекційної, лікувальної та позакласної роботи з учнями з особливими потребами».

 

 

 

Директор школи Цибенко М.В. відкрив семінар та презентував відео-портфоліо школи, заступник директора з НВР Бісс В.Ф. зробив доповідь на тему: «Організація корекційної, лікувальної роботи учнів з особливими потребами» та представив «Калейдоскоп відеофрагментів». Особливості роботи з дітьми були представлені працівниками школи різних фахів у повному обсязі.

Розкрити свій творчий потенціал учасники семінару мали змогу, приймаючи участь у релаксаційному занятті, яке підготували практичні психологи школи Скобленко Н.І. та Янчук М.В.

По завершенню заходу учасникам було запропоновано перегляд музичної комедії «Сватання на Гончарівці», яку підготували учні разом з педагогами.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу закладу за теплий прийом, чудову організацію при проведенні семінару, надану можливість поділитися власним досвідом роботи та гарний настрій.

1
2
3
4
5

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua