Тиждень взаємопорозуміння в школі І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва

Друк PDF

8У школі № 8 пройшов тиждень взаємопорозуміння під гаслом «Вчимося слухати та чути один одного». В рамках цього тижня відбулися співбесіди вчителів-предметників з батьками учнів 1-11 класів.

 

           

           

 

           Така форма роботи сподобалася всім учасникам, бо дає змогу батькам більш предметно поспілкуватися з учителем, зосередившись лише на своїй дитині.

В четвер, 22 лютого для лідерів учнівського самоврядування пройшов тренінг «Я тебе чую, я тобі довіряю», на якому учні вчилися довіряти один одному та толерантно спілкуватися між собою.

В цей же день пройшла зустріч старшокласників з поліцейським відділом ювенальної превенції ГУНП у м. Києві «Права та обов’язки неповнолітніх».

Тиждень закінчився засіданням Ради школи, на якому її учасники побудували Дерево довіри.

Школа № 8 і надалі буде шукати нові, більш ефективні форми комунікацій між усіма учасниками освітнього процесу.

2
3
4
6
7
8
9

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua