В ДНЗ № 588 відбулось свято- карнавал «Пурім»

Друк PDF

3Добра традиція є в дошкільному закладі № 588 - зустрічати улюблене свято   «Пурім». Святкування «Пуріму» започатковане педагогами для того щоб діти краще знали   традиції та звичаї рідного народу. Безперечно, всім малятам до вподоби свята, а особливо коли вони проходять разом з батьками та адміністрацією дошкільного закладу.

 

 

 

А театралізована діяльність дала змогу дітям приміряти на себе різні ролі, пережити різні емоції, та незабутні враження які були присутні на цьому чудовому святі.

Історія свята для тих хто хоче детальніші познайомитися з традицією єврейського народу.

А що означає «пурім» у перекладі? 
«Пур» - це жереб. Ахашверош (злий та жорстокий цар Персії) хотів знищити євреїв: він ніби вибирав – от вам жереб та разом з Аманом (міністром-жадібним та надто поганим, який хотів знищити євреїв) видав наказ на знищення всіх. А вийшло, що євреї не тільки не були знищені, але і перемогли своїх ворогів. Вийшло, що жереб ніби перевернувся. Допомогли народу мудрі та розумні люди , що знали різні мови – один з них Мордехай, він викрив замах на Ахашвероша та його племінниця Естер(Есфір), яка дотримувались своєї віри , виконувала закони та була дуже вродлива жінка. За це цар Ахашверош вибрав її за дружину, та він не знав що вона єврейка

А чому все це називається карнавалом?
Вважається, що в ті часи усе відбулося в один день –і рішення Ахашвероша та Амана, всі злодійства, перемога на користь Есфір і євреїв. Усе ніби перевернулося, розумієте? І от з того часу і почалася традиція перевдягання.

 Святу Пурим передує піст Естер – від заходу до світанку ніхто нічого не їсть.

Цього посту дотримують тому, що Есфір, перш, ніж піти до Ахашвероша (а в той час зайти без запрошення до царя – це моментальна страта), молилася три дні. І вся єврейська громада міста тоді теж молилася і постилась. Звідси і піст.
Ввечері усі в карнавальних костюмах йдуть у синагогу до молитви. І коли вимовляється слово «Аман!», починають кричати, дудіти, тупотіти.

2
3
4
5
7
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua