Атестація-2018. Досвід роботи педагога-організатора школи І ступеня №268 Вознюк Тетяни Миколаївни

Друк PDF

dsc03566Педагог-організатор школи І ступеня Оболонського району м.Києва яка працює над темою: «Концептуальні засади основних орієнтирів виховання учнів початкової школи».

 

 

 

 

 

Основною метою роботи є всебічний гармонійний розвиток особистості. Об’єкт дослідження: дитяче дозвілля, його сутність, специфіка та функції, як в школі так і в позашкільний час. Предмет дослідження: процес організації та проведення культурно-дозвіллєвої діяльності дітей. Орієнтири передбачають залучення учнів до різних форм творчої та суспільно корисної діяльності, зокрема: пізнавальної, оздоровчої, трудової, художньо-естетичної, спортивної, ігрової, культурної, рекреаційної, екологічної, що реалізовуються у години дозвілля, тобто у позакласний час.

Виховна робота спрямована на вирішення таких завдань:

  • Створення умов для розумового, духовного, морального, фізичного розвитку учнів;
  • Турбота про здоров’я учнів, пропаганда здорового способу життя;
  • Естетичне, екологічне та трудове виховання дітей;
  • Виховання громадсько-патріотичних якостей завдяки краєзнавчій та воєнно-патріотичній роботі.

Форми роботи з учнями: масові свята, екскурсії, тематичні тижні, творчі конкурси, виставки та ярмарки, акції, змагання, бесіди та зустрічі

5
dsc03499
dsc03566
pc140804

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua