Атестація-2018. Презентація вчителів школи №9

Друк PDF

dsc 0088Атестація педагогів – це комплексне оцінювання рівня кваліфікації, педагогічної компетентності, професіоналізму, продуктивної діяльності й результативності в роботі. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. 

 

 

 

 

 

Атестаційна робота у школі сприяє вдосконаленню форми і структури методичної роботи, підвищенню її ефективності. Педагог повинен бути компетентним і професійно підготовленим фахівцем, який впроваджує у навчально-виховний процес інноваційні системи, новітні інформаційні технології. У нашому закладі атестація є чинником професійного зростання педпрацівників. Цьому сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду через проведення відкритих занять, масових заходів, а також виступи на педагогічних радах, семінарах, проведення майстер – класів, творчих звітів. Проводились наради з питань атестації, хід атестації обговорювався на засіданнях методичної та педагогічної рад.

Протягом міжатестаційного періоду атестаційною комісією вивчалася педагогічна діяльність працівників, які атестуються шляхом відвідування занять, вивчення рівня досягнень вихованців у обласних та всеукраїнських масових заходах, ознайомлення з документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов`язків, його участь у фахових конкурсах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи, а також у різноманітних заходах, спрямованих на підвищення педагогічної компетентності.

У березні ми мали нагоду пишатися вагомими результати атестації своїх колег. Їх чотирнадцять:

-                Білик І.М., вчитель англійської мови;

-                Власенко Ю.М., вчитель інформатики та математики;

-                Житнікова С.М., вчитель математики;

-                Кліменко І.Г., вчитель мистецтва;

-                Ковальовський, вчитель фізичного виховання;

-                Ковальчук Л.П., вчитель початкових класів;

-                Кухарчук Н.І., вчитель початкових класів;

-                Лепеха Л.П., психолог;

-                Матухно О.Ю., керівник;

-                Назаренко Л.В., вчитель початкових класів;

-                Пантелейчук О.В., вчитель української мови та літератури;

-                Солоненко Л.В., вчитель української мови та літератури;

-                Тур М.В., вчитель фізичного виховання;

-                Цимбал П.І, вчитель технологій.

Творчій праці, людським якостям кожного можна було б присвятити окремі педради. Всі вони - надзвичайно працездатні, мають найвищий професіоналізм і незгасаюче почуття нового. Педагогічний колектив вітає своїх колег, бажає творчого натхнення та подальших досягнень! 

 

1
2
3
4
5
6
7
dsc 0043
dsc 0086
dsc 0088

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua