Міжнародна конференція з прав людини в коледжі Пьєра Лабітрі (Тулуза, Франція)

Друк PDF

6Учні та вчителі НВК №20 брали участь в Міжнародній конференції з прав людини в коледжі Пьєра Лабітрі (Тулуза, Франція). Цей захід був присвячений 50-річчю з дня смерті відомого борця за права людини Мартіна Лютера Кінга.

 

 

 

 

 В конференції брали участь делегації з України, Франції, Польщі, Румунії, Індії, Непалу та Колумбії.  Кожна з них представляла свою країну, своє рідне місто, навчальний заклад та проблеми прав людини, які існують в кожній з країн. Результатом конференції була презентація шляхів вирішення проблем дискримінації та расизму, над якими працювали 4 групи учасників, де об’єдналися представники делегацій з України (НВК №20), Франції, Румунії, Індії, Польщі, Колумбії та Непалу. Також делегація з кожної країни запропонувала проект, який вона може втілити в своєму навчальному закладі.

Після офіційної частини було організовано пікнік з національними стравами країн-учасників конференції.

1
2
3
4
5
6
7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua