Проведено Першість Оболонського району з велосипедного туризму на дистанції «Велокрос»

Друк PDF

5Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено Першість Оболонського району з велосипедного туризму на дистанції «Велокрос».

 

 

        

 

         У заході взяли участь спортсмени, що представляли заклади освіти № 9, 226, 231, 233, 239, 245, гімназію «Оболонь» та ЦТКУМ.

         За умовами змагань учасники долали дистанцію у 3 км, прокладену навкруги озера Міністерське, на швидкістьВсі учасники змагань подолали дистанцію, демонструючи високий рівень майстерності володіння велосипедом. 

1
2
3
4
5
6

 

ПРОТОКОЛ № 1

Молодша вікова група

Юнаки

П.І.

Команда

Старт

Фініш

Час

Місце

1

Семенов Іван

9

0:07:00

0:18:36

0:11:36

І

2

Глинарський Давид

231

0:05:00

0:18:46

0:13:46

ІІ

3

Молдован Микола

ЦТКУМ

0:13:00

0:27:22

0:14:22

ІІІ

4

Діброва Андрій

9

0:01:00

0:15:30

0:14:30

4

5

Жирнов Всеволод

231

0:21:00

0:35:31

0:14:31

5

7

Охота Артур

9

0:15:00

0:29:51

0:14:51

6

8

Леонтович Микита

231

0:11:00

0:26:01

0:15:01

7

9

Нагорний Володимир

239

0:03:00

0:18:26

0:15:26

8

10

Шваб Владислав

9

0:19:00

0:35:29

0:16:29

9

11

Єсик Максим

231

0:17:00

0:33:49

0:16:49

10

12

Сліпак Олексій

231

0:00:00

0:19:32

0:19:32

11

ПРОТОКОЛ № 2

Молодша вікова група

Дівчата

П.І.

Команда

Старт

Фініш

Час

Місце

1

Козакова Анастасія

9

0:05:00

0:19:18

0:14:18

І

2

Форостовець Марія

245

0:07:00

0:23:14

0:16:14

ІІ

3

Касіч Дарина

245

0:03:00

0:19:24

0:16:24

ІІІ

4

Кухар Аліна

231

0:01:00

0:17:59

0:16:59

4

5

Коновал Тетяна

231

0:09:00

0:27:03

0:18:03

5

ПРОТОКОЛ № 3

Середня вікова група

Юнаки

П.І.

Команда

Старт

Фініш

Час

Місце

1

Мироненко Андрій

9

0:25:00

0:35:19

0:10:19

І

2

Соколов Микита

233

0:23:00

0:33:41

0:10:41

ІІ

3

Святенко Ілля

233

0:21:00

0:31:49

0:10:49

ІІІ

4

Горбач Сергій

226

0:03:00

0:15:05

0:12:05

4

5

Ільницький Павло

233

0:13:00

0:25:08

0:12:08

5

6

Борисов Ілля

Оболонь

0:27:00

0:39:28

0:12:28

6

7

Шматуха Ілля

Оболонь

0:07:00

0:19:34

0:12:34

7

8

Григорчук Микита

245

0:01:00

0:13:45

0:12:45

8

9

Лаврентьєв Євген

ЦТКУМ

0:29:00

0:42:16

0:13:16

9

10

Бойко Олексій

9

0:17:00

0:30:17

0:13:17

10

11

Коноваленко Влад

9

0:11:00

0:24:23

0:13:23

11

12

Остринський Олег

9

0:31:00

0:44:35

0:13:35

12

13

Романенко Костянтин

Оболонь

0:19:00

0:32:50

0:13:50

13

14

Знак Артем

9

0:05:00

0:19:35

0:14:35

14

15

Бухамет Михайло

226

0:09:00

0:25:48

0:16:48

15

16

Нефедов Данило

226

0:15:00

0:32:24

0:17:24

16

ПРОТОКОЛ № 4

Середня вікова група

Дівчата

П.І.

Команда

Старт

Фініш

Час

Місце

1

Бабчук Аліна

245

0:05:00

0:17:48

0:12:48

І

2

Прищепа Марія

9

0:09:00

0:23:41

0:14:41

ІІ

3

Сліпак Анастасія

231

0:01:00

0:15:51

0:14:51

ІІІ

4

Кательницька Анна

231

0:11:00

0:25:53

0:14:53

4

5

Нагорна Ольга

239

0:11:00

0:27:20

0:16:20

5

6

Гензебігель Марина

9

0:03:00

0:19:36

0:16:36

6

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua