На базі ЗДО № 193 відбувся семінар-нарада для керівників дошкільних закладів Оболонського району з питань ЦЗ

Друк PDF

dscn0507Цікаво та змістовно проведено інструктивне заняття щодо методики підготовки та проведення об’єктового тренування з ЦЗ «Дії органів управління та посадових осіб ЦЗ закладів освіти із запобігання надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків» під керівництвом майстра виробничого навчання Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва Зубченко П.А.

 

     

Методист УО Оболонської РДА Гребенець О.Г. висвітлив тему організації підготовки та проведення «Тижня безпеки дитини», познайомив з керівними документами та вимогами до ведення ЦЗ в закладах освіти, показав перелік та зразки документів .

З зацікавленністю було прослухано виступ Червоного хреста щодо методики надання домедичної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій, під час якого слухачі мали згоду практично освоїти навики надання допомоги.

Вихователем – методистом ДНЗ Кондратенко О.М. було проведено інструктивне заняття «Різні форми та методи проведення «Тижня безпеки дитини» з вихованцями ДНЗ різних вікових категорій», продемонстрована презентація досвіду роботи всього ДНЗ.

   Нікого не залишив байдужим виступ практичного психолога ДНЗ Подоплєлової Ж.О. про порядок надання психологічної підтримки постраждалим з використанням практичних вправ і дій.

Всі учасники семінару – наради мали можливість практично попрацювати на навчальних місцях.

Розвеселила і підвищила настрій музична мініатюра «Вогонь - наш друг, вогонь - наш ворог», яку підготували музичний керівник Морозова Л.І. і вихованці старших груп.

Завершальним етапом було практичне відпрацювання евакуації дітей з приміщень дошкільного закладу.

Зустріч пройшла на високому рівні.

 

dscn0387
dscn0399
dscn0417
dscn0462
dscn0473
dscn0477
dscn0487
dscn0493
dscn0507
dscn0604

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua