Проект "Street law" завітав в НВК «Потенціал»!

Друк PDF

5Владислав Фарапонов та Захар Загола, студенти-консультанти юридичної клініки "Соціальна справедливість" КНЕУ, провели чудовий урок-консультацію на тему "Internet law" в НВК "Потенціал"

 

 

 

 

 

Питання прав та безпеки користування соціальними мережами: facebook, instagram..., реалізація прав інтелектуальної власності в мережі інтернет, цікаві кейси, законодавче забезпечення всієї супровідної діяльності були як ніколи актуальними для учнів гімназії. Гімназисти під керівництвом консультантів працювали в групах, вирішували практичні задачі, після чого отримали цінні юридичні коментарі від своїх наставників.

Владислав та Захар відповідально поставились до своєї місії та глибоко освоїли дану тему, а також зуміли передати знання майбутнім абітурієнтам.

Приємно було спостерігати, як гімназисти обговорювали приклади та задачі від своїх вчителів вже під час перерви…

1
2
3
4
5
6
7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua